Zavrieť

Porady

MT Orange Boston

Zdravím všetkých!
Vie mi niekto poradiť? Kúpil som mob. telefón Orange Boston a vôbec mi nefunguje Bluetooth , zariadenia najde ale spojenie sa nepodarí. Predavačka mi hovorila, že si ho mám stiahnuť z internetu. Neviem kde a ako. Potom som sa chcel pripojiť na wifi sieť... píše to, žesieť sa našla a pripojila, ale nemôžem sa prihlásiť, naskakuje mi tam stránka www.orange.sk. Môže to byť blokované?
Díky moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Dado240 Pozri príspevok
    Zdravím všetkých!
    Vie mi niekto poradiť? Kúpil som mob. telefón Orange Boston a vôbec mi nefunguje Bluetooth , zariadenia najde ale spojenie sa nepodarí. Predavačka mi hovorila, že si ho mám stiahnuť z internetu. Neviem kde a ako. Potom som sa chcel pripojiť na wifi sieť... píše to, žesieť sa našla a pripojila, ale nemôžem sa prihlásiť, naskakuje mi tam stránka www.orange.sk. Môže to byť blokované?
    Díky moc.
    V Android markete sa aplikacia vola bluetooth file transfer Blokovany nieje, najlepsie by ho bolo asi doniest na predajnu nech ti pozru ci su nastavenia ok

    Miso1987 je offline (nepripojený) Miso1987

    Miso1987
    Ja mam tiez podobny problem ja som kupil ten telefon a neslo mi vobec wifi tak som dal do opravy a dali mi tam novy adnroid a ide ale robi mi zase to iste co aj tebe dam sa pripojit na siet co mi normalne vyhlada , pise ze siet sa nasla a pripojila ale nemozem sa prihlasit a tiez tam naskakuje ta stranka od orange je to strasne hlupy telefon este 2 reklamacie ked s nim budu budem ho moct vymenit co aj urobim .

    Dado240 je offline (nepripojený) Dado240

    Dado240
    Ja som písal na www.birdz.sk, tam mi poradili aby som si nainštaloval z Androidmarketu program TaskManager v tom programe sa dajú povipínať programy čo Ti odoberajú energiu a je ich dosť...urobil som tak, uvidím či sa to zlepší. Inak veľa ľudí má podobné problémy aj ja som ho mal na reklamácii a menili mi RTF člen, asi to bude poriadna šmeida. Ak sa nemôžeš prihlásiť na net musíš sa zaregistrovať ako telefon, tak aj na Google.
    Naposledy upravil Dado240 : 12.01.11 at 17:17 Dôvod: Doplnenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.