Zavrieť

Porady

vianočné trubičky

Môže mi niekto poradiť, kde kúpim kónusoví varešku na zatáčanie vianočných trubičiek?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Aj ja pouzovam na tento ucel varesku s dlhsou ruckou, ziadnu specialnu nepotrebujem.

    Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

    večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac Zvalik
    Ahoj... My sme trubičky zatáčali na normálnej drevenej vareche teda na jej rúčke... /možno som mimo ?!/

    ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

    ja.nus.ka34
    moja svokra má takú drevenú paličku....vyzerá presne ako rúčka od varechy...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    durisovad Pozri príspevok
    Aj ja pouzovam na tento ucel varesku s dlhsou ruckou, ziadnu specialnu nepotrebujem.
    A tvoje oplátky sú nebezpečne dobré, mňam. Už pár rokov ich mám od teba pravidelne, aj sladké aj dia, sú lahôdkou na vianočnom stole. Ďakujem.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Som rada,a ze vam chutia a este radsej som, ze si na mna pri vianocnom stole spomenu dobre duse.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    evafolo Pozri príspevok
    Môže mi niekto poradiť, kde kúpim kónusoví varešku na zatáčanie vianočných trubičiek?
    Stroje na pečenie oblátok pre domácnosť

    Stroje na pečenie oblátok s nastaviteľnou a plynulo udržiavanou teplotou umožňujú piecť vianočné OBLÁTKY, STÁČANÉ TRUBIČKY, SLANÉ OBLÁTKY, SLADKÉ KORNÚTKY, MRIEŽKOVANÉ TRUBIČKY.

    V ponuke máme stroje okrúhle, aj eliptické s bohatým výberom vzorov (spolu 49). Na elektrickú a mechanickú časť dávame 24 – mesačnú záruku, záručný a pozáručný servis. Stroje majú certifikát kvality.

    Pri kúpe dostanete bohatý receptár ZADARMO.
    http://www.magropom.sk/product.html

    evafolo je offline (nepripojený) evafolo

    evafolo
    Ďakujem všetkým za rady! :-) Ja tiež používam verechu, ale myslelasom, že tou s tou originál pôjde ľahšie.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ani tak velmi nezalezi na vareche, ktoru pouzijes, ako na recepte /cim menej cukru, tym lepsie sa krutia/ a ochote palit si prsty. Casom ziskas zrucnost a pojde ti to dobre aj s obycajnou vareskou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.