Zavrieť

Porady

obchod so zdravou výživou

dobrý den,

prosím Vás , chcela by som vás poprosiť... mám záujem otvoriť si obchodík so zdravou výživou a podobnými doplnkami.. neviem čo všetko musím spĺňať, a čo všetko si musím obehať, aby to bolo reálne. Priestory mám, neviem, či to musí schváliť aj nejaká hygiena... v jednej časti by som chcela realizovať masáže prostredníctvom ďalšej osoby..... budem vďačná aj ked sem niekto umiestni nejaké kliky, kde sa dozviem viac...

dakujem za všetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    budes podnikat ako FO alebo PO?
    potrebujes aby priestor mal schvaleny ten ucel aky potrebujes, vybavuje to tusim miestny urad,
    na miestny urad takisto oznamis otvaracie hodiny
    pani z region. uradu verejneho zdravotnictva ti musi fyzicky skontrolovat prevadzku, je dobre tam zajst a pozistovat si co vsetko potrebujes, kedze kazdy urad ma vlastne pravidla (aj ked zakon pouzivaju rovnaky)
    ohlasenie zivnosti na zivnostenskom urade
    registracia eletronickej registracnej pokladnice na danovom urade - pridelia ti DKP a podpisu pokladnicnu knihu
    zamestnanci potrebuju zdravotny preukaz pracovnika v potravinarstve a MOZNO hygienicke minimum - zalezi od RUVZ
    dalej samozrejme zariadenie prevadzky, dodavatelske vztahy, ocenenie tovaru, neskor mozno registracia platcu DPH (drzim palce aby si to potrebovala)
    urcite je toho viac, snad ma niekto doplni

    obchod so zdravou výživou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.