Zavrieť

Porady

Ako na Google

Ahojte poradaci, potrebujem vyriesit jeden problem pri zobrazovani vyhladavania na Google. Mam celkom slusne umiestneny odkaz na google ohladne akcioveho tovaru, ale ak google najde tento moj odkaz, tak je tam v popise este stale popisana minula akcia, text som menil asi pred dvomi tyzdnami. Ako docielim to, aby sa mi tento text (popis) automaticky zmenil po uprave textu v odkaze?

Zaroven aj druha otazka, niekolko krat som menil dizajn a prostredie WEBu a teraz mam neake odkazy na google uz neplatne, t.j. 404. Da sa aj toto neako presmerovat, alebo aktualizovat na sucastne platne odkazy? je jedno ci manualne, alebo automaticky, len poprosim o akekolvek rady.

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Odpoviem na tú prvú otázku. google mení tieto veci od 1 týždňa do 1 mesaica, tak si musíš počkať.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    presne tak, treba cakat ...

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    čo sa táka presmerovania tak máš viac možností. Co sa týka indexacie a prepisovania info. Ak to chces urychliť vyskusaj webmaster tools.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.