Zavrieť

Porady

vedeli by ste mi poradit čo mám urobit

žena
dobrý den mám taký problém dala som v práci výpoved bola som tam cez agentúru mala som tam pracovat ešte mesiac myslela som ,že sa hned zamestnám ,ale vyskytol sa mi problém so psíkom prepichol si nohu natiahol šlachy a zlomil si panvu v utorok sme objednaný na operáciu tak ho nemožem nechat doma samého zatial kým sa nedá do poriadku a neviem čo teraz či sa mám nahlásit na úrad práce alebo čo ked zatial nemožem íst do práce za odpovede vopred dakujem
Usporiadat
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

To snáď nie je pravda!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Niečo treba spraviť, ide o zdravie o život. Len či na úrade pochopia???
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

babicka1 Pozri príspevok
dobrý den mám taký problém dala som v práci výpoved bola som tam cez agentúru mala som tam pracovat ešte mesiac myslela som ,že sa hned zamestnám ,ale vyskytol sa mi problém so psíkom prepichol si nohu natiahol šlachy a zlomil si panvu v utorok sme objednaný na operáciu tak ho nemožem nechat doma samého zatial kým sa nedá do poriadku a neviem čo teraz či sa mám nahlásit na úrad práce alebo čo ked zatial nemožem íst do práce za odpovede vopred dakujem
To sa mi snáď sníva. Asi máš na výber viac zamestnaní, a toho psíka ti nemôže niekto postrážiť napr. nejaký dôchodca. Aká je prognóza po operácii, po zlomenej panve asi moc dobrá nie.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
postrážit nemože nikto ,lebo pritom sa starám aj o babku ,dala som jej jest a išla som do práce ale nemožem od nej chciet aby sa starala aj o psíka ked sa nepostará ani sama o seba tak neviem
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

babicka1 Pozri príspevok
postrážit nemože nikto ,lebo pritom sa starám aj o babku ,dala som jej jest a išla som do práce ale nemožem od nej chciet aby sa starala aj o psíka ked sa nepostará ani sama o seba tak neviem
Toto je to,čo mi v dnešnej dobe vadí.Ľudia povyšujú zvieratá nad ostatných ľudí,dokonca nad svoje deti.
Keď možte ísť do roboty od príbuzneho,tak choďte aj od psa!!!Pes aj tak do bytu nepatrí!!!!!!!!!!!!!
0 3
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Si ma predehol, marleau.Slušne sa tomu vraví psa utratiť.Aj ja som mal psa ktorý mal nádor a bolo i ho ľúto,ale psovi to pomohlo od bolesti.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

babicka1 Pozri príspevok
dobrý den mám taký problém dala som v práci výpoved bola som tam cez agentúru mala som tam pracovat ešte mesiac myslela som ,že sa hned zamestnám ,ale vyskytol sa mi problém so psíkom prepichol si nohu natiahol šlachy a zlomil si panvu v utorok sme objednaný na operáciu tak ho nemožem nechat doma samého zatial kým sa nedá do poriadku a neviem čo teraz či sa mám nahlásit na úrad práce alebo čo ked zatial nemožem íst do práce za odpovede vopred dakujem
Ja ta chapem a nebudem ti nadavat za to ze ti zalezi na tvojom psovi...

Mas to urcite tazke, ale ak je jediny problem v tom ze treba psika vyvencit (ak mu das vopred dost jedla), tak by som si zaplatila niekoho kto bude vencit psika... Su na to orientovane firmy. Pripadne ak ho rano vyvencis, tak sa da dohodnut s nejakym studentom v okoli, kto ho za isty peniaz pride vyvencit. Dokonca som videla take inzeraty, ze si studenti (alebo aj ini ludia) hladaju taku brigadu, ze chodia vencit psikov...
Skus trosku pogooglit, alebo oslovit susedov...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

marleau Pozri príspevok
Toto je to,čo mi v dnešnej dobe vadí.Ľudia povyšujú zvieratá nad ostatných ľudí,dokonca nad svoje deti.
Keď možte ísť do roboty od príbuzneho,tak choďte aj od psa!!!Pes aj tak do bytu nepatrí!!!!!!!!!!!!!
To, či pes patrí do bytu alebo nie, nechaj na slobodné rozhodnutie každého majiteľa bytu a psíka!!!!!!! A ty si v byte drž zas to, čo je tebe a tvojej rodine milé.
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nahlás sa na úrade práce.
0 1
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Asi po operácii nebude treba len psíka venčiť, ale aj ho opatrovať a venovať mu väčšiu pozornosť, ako keby bol zdravý.
Nemáš Ty nejaké zdravotné problémy, že by si nastúpila na PN-ku a vyriešila by si vlastne dva problémy? Ty by si sa doliečila a vyliečil by sa aj Tvoj psík.
Neber to v zlom, tie zdravotné problémy Ti naozaj neprajem, len uvažujem,
že keby.....
3 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Petra Nová Pozri príspevok
To, či pes patrí do bytu alebo nie, nechaj na slobodné rozhodnutie každého majiteľa bytu a psíka!!!!!!! A ty si v byte drž zas to, čo je tebe a tvojej rodine milé.
To nie je až tak pravda,ale nechce sa mi hádať.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Dav Pozri príspevok
Nahlás sa na úrade práce.
Pekne radíš,prebohovo dobre........
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Petra Nová Pozri príspevok
To, či pes patrí do bytu alebo nie, nechaj na slobodné rozhodnutie každého majiteľa bytu a psíka!!!!!!! A ty si v byte drž zas to, čo je tebe a tvojej rodine milé.
marleau Pozri príspevok
To nie je až tak pravda,ale nechce sa mi hádať.
Ty si držíš v byte niečo protivné?
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

marleau Pozri príspevok
Pekne radíš,prebohovo dobre........
Marleau Dav si chcel kliknut na uzitocne alebo ...?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

marjankaj Pozri príspevok
Ty si držíš v byte niečo protivné?
Treba brať ohľad na susedov.Keby som v byte zavrel ovcu alebo malého koňa,mám také isté právo ako na psa.To už by ľuďom vadilo,že?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

day Pozri príspevok
Marleau Dav si chcel kliknut na uzitocne alebo ...?
ak to myslel vážne tak na neužitočné,ak zo srandy,tak má plus
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Niekedy sa mi zdá prehnaná starostlivosť o zviera až jeho trápenie.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
marleau Pozri príspevok
Treba brať ohľad na susedov.Keby som v byte zavrel ovcu alebo malého koňa,mám také isté právo ako na psa.To už by ľuďom vadilo,že?
No vidím, že máš fantáziu. Ale zadávateľka sa pýtala niečo iné.

Pripadá mi to ako v jednom filme Vlasta Burian na otázku:
Jak se má babička?
Odpovedal.
Už nebyla k ničemu. Tak jsem ji nechal zesnout.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

marjankaj Pozri príspevok
No vidím, že máš fantáziu. Ale zadávateľka sa pýtala niečo iné.

Pripadá mi to ako v jednom filme Vlasta Burian na otázku:
Jak se má babička?
Odpovedal.
Už nebyla k ničemu. Tak jsem ji nechal zesnout.
Pod bratom býva v byte žena so štyrmi veľkými psami,čo v kuse vyjú a brešú.A ten smrad som mal možnosť pocítiť na vlastnom frňáku.Nie je tu niekto obmedzený?To len na margo psa v byte.
Čo sa týka témy,tak riešení je kopec,ale keď moje sa nikomu nepáčia a vidím,že ani od ostatných moc pomoci neprichádza.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

marjankaj Pozri príspevok
Ty si držíš v byte niečo protivné?
Nie,svokre som zakázal návštevy...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať