Zavrieť

Porady

Mobilné telefony ZOHO

Zdravím hľadal som dosť dlho ale nič som nenašiel ohľadom odpevede na moju otázku. Objavil som v celku lacné mobilné telefóny značky ZOHO. Vyzerá to byť čínska napodobenina. Nakoľko som so svojim Mobilom spokojný (no vidno na ňom 5 rokov užívania) potreboval by som WiFi pripojenie a pre prípad aj lepší foťák a display. No bojím sa najme toho že mi to bude mrznuť, baterka po 2 mesiacoch odíde a telefon ako celok nevdrží tiež dlho. Nie som náročný užívateľ len postrádam WiFi ktorá by bola pre mňa neskutočný prínos a nechcem vysoliť 500€ za nový mobil. Máte niekto s tymyto mobilmi skúsenosti či sa neoplatí dať zato € ? Za odpoveď Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Dnesne telefony sa uz robia s pevnou konstrukciou ak narazas na toto, co sa tyka baterky ta by mala aspon 3 roky na dnesnych telefonoch pri spravnom pouzivani vydrzat v rezime ON aspon tyzden dva ale ked chces vyuzivat na mobile wifi tak den, dva mozno tri. Zial telefony s wifi uz drviva vacsina dotykove mrznu (sem tam) nie vsak vsetky.
    Pokial vyuzivas takyto mobil na pracu oplati sa investovat pokial nie tak nie. Inak odporucam HTC, Samsung,Nokia a Sony Ericsson ine nie.

    Matasias je offline (nepripojený) Matasias

    Študent :) Matasias
    Ked uz chces nieco lacnejsie, a nejdena sa Ti o znacku tak skus Mivvy alebo Gigabyte. Predavaju ich skoro v kazdom internetovom obchode. Su lepsie ako tie cinske napodobeniny.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Wifi máš aj v telefónoch do 200€ a známych značiek, nie takéto čínske mikrovlnky . Alebo reklama?

    fofok je offline (nepripojený) fofok

    fofok
    o značku mi nejde skôr o spoľahlivosť, výdrž a učelnosť (dotykove mobili nemusim) obzeral som sa aj po blackbarry (no nezdá sa mi byť normálne vyvaliť tolke € za vec ktoru pri mojom šťasti lahko stratim ) no to zoho keby splnalo kriteria čo som uviedol by bolo za ten peniaz asi priliš rozpravkove

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    fofok Pozri príspevok
    o značku mi nejde skôr o spoľahlivosť, výdrž a učelnosť (dotykove mobili nemusim) obzeral som sa aj po blackbarry (no nezdá sa mi byť normálne vyvaliť tolke € za vec ktoru pri mojom šťasti lahko stratim ) no to zoho keby splnalo kriteria čo som uviedol by bolo za ten peniaz asi priliš rozpravkove
    BB zariadenie bez BB sluzby od operatora velmi nevyuzijes..
    Pozri sa po C-ckovych nokiach, pripadne E52.

    miroslavala je offline (nepripojený) miroslavala

    miroslavala
    Ahoj. Nemam ZOHO, ale mam cinsky mobil s dvojrocnou zarukou za 125 €, dotykovy, na 2 SIM karty, s WIFI, E-book, TV Tuner, Opera mini, GoogleMaps, gravity senzor, shake control, handwriting a i... milión funkcií, ktoré dokopy nemá veľa znackovych mobilov. Mam ho cca pol roka, baterka vydrzi tyzden - a to vkuse ficim na e-bookoch a kde sa da, i na wifi. Nezamrzol este ani raz, displey sa neoskiera... Ja osobne mozem len odporucat.

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    ja som si na mimiaukciách vydražila mobil od tejto predávajúcej a som veľmi spokojná:

    http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2643497 (cena sa vždy vyšplhá inak)

    je to napodobenina I-phone4 ale výhodou napodobeniny je že si do toho nemusíš ešte kupovať programy aby si vobec niečo mohol s tým mobilom robiť. podľa mňa je super

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    jacekova Pozri príspevok
    ja som si na mimiaukciách vydražila mobil od tejto predávajúcej a som veľmi spokojná:

    http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2643497 (cena sa vždy vyšplhá inak)

    je to napodobenina I-phone4 ale výhodou napodobeniny je že si do toho nemusíš ešte kupovať programy aby si vobec niečo mohol s tým mobilom robiť. podľa mňa je super
    Spĺňa čínsky mobil výšku žiarenia povoleného v EU?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Väčšina telefónov má úroveň SAR uvedenú v návode na použitie.....skontroluj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.