Zavrieť

Porady

Mandlove hrudky

Prijemny den. Uz vyse roka skoro kazde rano mam v ustach neuveritelnu nechut a s tym je spojeny aj neprijemny dych. Pytal som sa na to uz aj lekarky/zubarky a boli mi len odporucene ustne vody a spravna ustna hygiena. Avsak tu dodrziavam. Vcera vecer som nasiel tento clanok - Mandlove hrudky. Uz sa mi raz podarilo vykaslat danu hrudku, len som nevedel o co sa jedna ... Chcel by som sa spytat, ci ma niekto podobny problem, alebo ci sa to niekomu podarilo vyriesit. Zrejme bude najlepsia asi navsteva ORL .

http://www.neprijemnydech.estranky.c...ve-hrudky.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Pokiaľ chceš,aby za Teba platila vyšetrenie zdravotná poistovna,treba ísť za obvodným lekárom,ktorý ťa na ORL musí poslať.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Ak ideš s tou istou dg na kontrolu a bol si tam naposledy pred 3 mesiacmi,tak nie.Ak ideš s novým problémom alebo po dlhom čase papier potrebuješ.

    jahodka30 je offline (nepripojený) jahodka30

    jahodka30
    Ahoj, aj ja to mám, ale sa dychom problém našťastie nemám.
    Doteraz som o tom ešte nečítala, až teraz. Som prekvapená, že je to aj na youtube. Nebola som s tým ani na ORL ( mám to už asi 10 rokov), zatiaľ som to riešila iba ich vytlačením vatovou tyčinkou a vždy bol potom pár mesiacov pokoj.

    Matasias je offline (nepripojený) Matasias

    Študent :) Matasias
    Tak ten zly dych mam len rano. Staci vyplachnut usta a mam pokoj. A posledne dni (rana) je to docela fajn. Zrejme pomaha aj nova ustna voda. Este si tak najst cas ist lekarke ... Ak uz som v ORL ambulancii evidovany, musim ist praktickej po listok aj tak ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.