Zavrieť

Porady

Pozdrav Jima V. Humble z USA do ČR a SR.

Dezinfekcny prostriedok Jima Humbla rozprudil debaty po celom svete. Zaujimalo by ma nieco zo zivota tejto vynimocnej osobnosti. V jednej z tem poslal Psycholog pozdrav od Jima Humbla z USA, bolo by zaujimave vediet, ci ide o osobny odkaz, alebo citaciu.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Blb Pozri príspevok
Dezinfekcny prostriedok Jima Humbla rozprudil debaty po celom svete. Zaujimalo by ma nieco zo zivota tejto vynimocnej osobnosti. V jednej z tem poslal Psycholog pozdrav od Jima Humbla z USA, bolo by zaujimave vediet, ci ide o osobny odkaz, alebo citaciu.
Hm , pre koho ako .....
Jim HUMBLE - stačí len do vyhľadávača zadať ...
http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8

Ale inak ???...už sa o tom dosť "točilo "..
kvapky mms - Strana 2 - PORADA.skPekny vecer vsetkym, rada by som vedela, ci ma niekto z poradakov vlastne skusenosti s MMS kvapkami a ked, tak ake ? Poprosim o VLASTNE skusenosti,


kvapky mms [Archív] - PORADA.sk[Archív] kvapky mms Produkty - odporúčania, skúsenosti.


MMS (Miracle Mineral Supplement) - PORADA.skPoznáte niekto metódu ktorú predstavil pán Jim V. Humble? Na internete je už veľa článkov, uživateľských fór a skúseností o tejto revolučnej metóde. Sá.


MMS (Miracle Mineral Supplement) [Archív] - PORADA.sk[Archív] MMS (Miracle Mineral Supplement) Zdravie.


MMS zazracny preparat - PORADA.sk

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Prikladám dnešný príspevok od psycholog-a.

Dúfam, že aj na Slovensku prevládne zdravý rozum (v Čechách je tento prípravok zakázaný).

http://www.porada.sk/150625-mms-zazr...ml#post1551187

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek ivantt
Ludia, uz neblaznite s tymi kvapkami... mna skôr serie ze bilynku steviu mame zakazanu a je to velmi prospesna bylinka a ked si chcete nou sladit caj tak si ju musite zohnat ako kozmeticky pripravok.. Treba si dat vygooglovat vsetko o tom pripravku a ked mate zhnameho chemika nech vam vysvetli o co ide a potom si môzete rozhodnut co budete robit dalej. Ja mam svagra chemika, vysvetlil mi.. nechcem...

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek ivantt
Piťko-amater Pozri príspevok
Nejako som si nevšimol...
no malo citas na porade, potom by si ozaj pocul..
viac krat som sa k tomu sam vyjadroval

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek ivantt
Piťko-amater Pozri príspevok
Teda niečo ako HOMEOPATIA.

A čo z prípravkami od ktorých jeden človek CHUDNE , kým iný PRIBERÁ ???

A kam zaradiť tzv. BUNKOVÚ VÝŽIVU ?
Ale chudnut sa ma prirodzene... akekolvek pripravky ti pomôžu schudnut ale na druhej strane môz u znicit zdravie. *Na schudnutie je najlepsia akupunktúra alebo akupresúrne kulicky na uchu a potom chut a chciet schudnut, hlavne pohybom. Kazde preparaty maju jojoefekt. a co sa tyka bunkovej vyzivy, mas skusenost ??? A ako si vykladas pojem homeopatia ?

Blb je offline (nepripojený) Blb

Blb
Piťko-amater Pozri príspevok
A kam zaradiť tzv. BUNKOVÚ VÝŽIVU ?
Myslim, ze do novej temy.

Pozdrav Jima V. Humble z USA do ČR a SR.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.