Zavrieť

Porady

Windows 7 a zobrazovanie suborov

Ked som mal XP, tak v kazdom priecinku som si mohol nastavit ine zobrazenie suborov (velke ikony, zoznam..) Teraz, ked ich zmenim, tak sa zobrazenie zmeni vsade. Bolo to dobre, lebo tam kde boli obrazky, tam mohli byt vacsie ikony a tam kde napr. dokumenty zasa stacil zoznam.
Da sa to nastavit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vetus je offline (nepripojený) vetus

    vetus
    Mne to funguje a kazdy adresar si zapamatava nastavenie zvlast (aj po reboote).

    "Specialita" vo windows 7 (a myslim ze aj Viste) je v tom ked prezeras obsah adresara cez "Libraries"...

    Ked idem cez Libraries tak ja tam mam 4 foldre Documents, Music, Pictures, Videos a kazdy ma len jedno rovnake nastavenie pre vsetky podadresare.


    Cize ak to nastavujes na adresaroch ktore mas napriklad pod "Documents"
    skus sa k tym adresarom dostat cez Computer-> <Disk> -> Users -> <user name> -> My Documents -> ...

    alebo tak podobne.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    V priečinku vľavo klikni na Usporiadať- Možnosti priečinka a hľadania, na karte Zobrazenie skús použiť Obnoviť pôvodné priečinky.

    hladkyy je offline (nepripojený) hladkyy

    hladkyy
    No, skusil som to ale narazil na problem. To tlacitko v cervenom ramceku mam vysvietene na bledo, takze ho nemozem kliknut..

    Windows 7 a zobrazovanie suborov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.