Zavrieť

Porady

Kde nakupovať v Poľsku - Pov. Bystrica

Dobrý deň. Chcela by som sa prvýkrát vybrať na nákup zimného oblečenia do Poľska. Som z P. Bystrice, chceme ísť autom. Kde je to pre mňa najvýhodnejšie a zároveň aj dobrý výber? Prípadne, kedy sú trhy otvorené?
Ďakujem.
Naposledy upravil Marsyl : 04.11.10 at 09:54
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    astensova je offline (nepripojený) astensova

    astensova
    Najbližšie je Jablonka cesta je smerom na Oravu Trstená a Jablonka je pár kilometrov za hranicami pri hlavnej ceste. O niečo ďalej je Nowy Targ asi 50alebo 60 km. Trhy sú pondelok, streda, piatok Jablonka utorok a štvrtok Nowy Targ. Poväčšine to býva do 12hod. Takže si treba privstať.

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Marsyl Pozri príspevok
    V Tešíne sú trhy kedy? Bývajú ešte aj teraz v novembri?
    jasné, že aj teraz, veď idú Vianoce..

    neviem kedy v týždni, ale určite v sobotu..

    astensova je offline (nepripojený) astensova

    astensova
    Najbližšie je Tešín, Len za euráče sa tam asi nedá. My sme boli pred týždňom v Gliwiciach a tam som mala problém nájsť Zmenáreň, Lebo Eurá nechceli.

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    V Tesine sme boli pred 2 tyzdnami. Na trhoch sa da platit aj Eurami a ceskymi korunami. V kamenych obchodoch polske zlote niekde aj Eura. Okrem ineho sme kupili aj pansku zimnu bundu, damsky kabat a detsku bundu. Takze sme boli vsetci spokojni.

    Marsyl je offline (nepripojený) Marsyl

    Marsyl
    Čo sa týka oblečenia - lepšie v Tešíne alebo v Targu? Či sa mi oplatí ísť až do Targu ( z P. B. ) alebo mi stačí ísť do Tešína.

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    astensova Pozri príspevok
    Najbližšie je Jablonka cesta je smerom na Oravu Trstená a Jablonka je pár kilometrov za hranicami pri hlavnej ceste. O niečo ďalej je Nowy Targ asi 50alebo 60 km. Trhy sú pondelok, streda, piatok Jablonka utorok a štvrtok Nowy Targ. Poväčšine to býva do 12hod. Takže si treba privstať.

    Trochu opravím : V Jablonke je trh len v stredu, v Nowom Targu štvrtok a v sobotu...

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    Marsyl Pozri príspevok
    A koľko tam orientačne stoja zimné bundy?
    Muz kupil bundu za 55 Eur, chlapcensku na 13 rokov sme kupili za 27 Eur. Neviem to porovnat s N.Targom, bola som tam pred asi 20 r., ale v N Targu bol tyzden po nas sused a kupil tam presne tu istu pansku bundu ako muz, za 60 Eur. Takze asi aj ako natrafis.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.