Zavrieť

Porady

Dobry zubar/ka v Senci

Prosim vas, viete mi odporucit dobreho zubara v Senci? Aby nebol prilis drahy a zaroven mal dobre vybavenie a prax.
Dakujem krasne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    DOBOŠOVÁ EMESE MUDr. Nám. 1. mája 10, 90301 Senec
    Tel.:02/459 282 91

    RÚŽIČKA ZBYNĚK MUDr. Nám. 1. mája 6, 90301 Senec
    Tel.:02/459 282 84
    bleelka, prosim ta, koho si si nakoniec vybrala? A si s nim spokojna?

    Mozete mi nejakeho zubara / zubarku zo Senca odporucit?
    volal som tam a MUDr. Dobosova uz neberie ziadnych pacientov, ak nepatria priamo do jej rajonu

    bleelka je offline (nepripojený) bleelka

    bleelka
    ahoj, no nakoniec to za mna vyriesila rajonizacia. Oslovila som zubarov co mi tu poradili, ale pre plny stav ma nechceli zobrat, vraj v Senci celkovo je problem, tak ma zobrala zubarka, ku ktorej patrim, MUDr. Macenauerova, ordinaciu ma hned oproti MUDr. Dobosovej na ul 1. maja. Zatial som u nej bola len na vstupnej prehliadke, pripada mi taka nejaka pomala, neviem aky je odbornik, popozerala mi zuby, vycistila medzizubnou kefkou a vypytala 13 Eur... kedze to nebola preventivka, ostala som v soku, ze za co to je, ale opytat som sa neodvazila, cennik mi neukazali.. ale suseda neplatila nic, iba jej pozrela zuby. Ale bola ku koncu ordinacnych, tak uz chcela ist domov asi )) ja som bola na zaciatku, prva, navyse do prace meskala 15 minut a dalsich 10 jej trvalo kym ma zavolali... takze zatial nie moc dobry pocit, snad ju nebudem velmi potrebovat drzim palce, skus este tych zubarov co su v rodinnom dome na Bratislavskej ulici, tam som neskusala...

    Dobry zubar/ka v Senci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.