Zavrieť

Porady

Prosim o radu zvuku

Dobry den.Prosim o radu.Problem mam takytoole nemam ikonku zvuku a ak dam ovladaci panel a zvuk vsetko mam syve neda sa hybat a hore mi pise zvukove zariadenie neexistuje.Neviem co to je mam win xp znacka dell inspiron mini.Prosim napiste mi co mam robyt.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    System nerozpoznal tvoju zvukovu kartu. Pozri sa do spravcu zariadeni (ovladaci panel - system - ...) ci tam nemas nezname zariadenia. Ak ano, tak to bude pravdepodobne tato tvoja zvukovka, skus jej nainstalovat ovladace. To spravis tak, ze to skusis nechat na system, alebo pozries model pocitaca, najdes si aka zvukovka tam je na internete a k nej stiahnes ovladace...
    Neide mi to stiahol som si ale neide.Niesom odbornyk na pc takze neviem.Povedce mi prosim presny postup,ale neide mi to.
    Ja som si kupil pc.Preinstaloval windows a potom to neslo povedal som mu aby to spravil ale on nevie co ma robyt.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Napíš presné číslo toho Dell.
    Mini 10 (1010)
    Mini 10 (1012)
    Mini 10 (1018)
    Mini 10v (1011)
    Mini 12 (1210)
    Mini 9 (910)

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak zapneš napr. nejakú MP3 ,tak vizuálne prehrávač prehráva túto MP3 ,alebo vyskočí nejaká hláška ,že chýba zvukové zariadenie.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Petrobras5 Pozri príspevok
    neide mi to z internetu som uz stahoval realtek ale neide mi nic z toho neviem preco.
    Nedá sa to nainštalovať ?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Hmmm,, ale ten ovladac funguje len ked mas legalnu kopyu windowsu.. Inak sa moze stat ze ty zablokuje uplne zvukovu kartu a uz jej nepomoze ani stwrty reynslall windowsu mozno.. je to zlé...!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.