Zavrieť

Porady

Žiadosť o zvýšenie platu

Zdravíčko, kto vie poradiť, ako najlepšie napísať žiadoť o zvýšenie platu?
Naposledy upravil Dav : 07.11.10 at 08:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Z vlastnej skusenosti viem, ze nic tak nevie sefov nahnevat, ako ziadost o zvysenia platu. Kolegyna to urobila a sef jej povedal, ze ak nie je spokojna s tym ako ju on ohodnotil, umozni jej ist inde. Ja som o zvysenie platu neziadala nikdy ale plat mi pravidelne zvysovali, tak ako vacsine kolegom a kolegyniam. Sefovia su alergicki na to, aby podriadeni urcovali, ako ich maju hodnotit.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tiez si nemyslim, ze pisat takuto ziadost je ten najlepsi sposob.

    Ak si myslis, ze nie si dostatocne ohodnotena, poziadaj nadriadeneho o rozhovor, priprav si na tento rozhovor argumenty o tom, v com si sa zlepsila, co robis naviac a preco si myslis, ze by si mala byt ohodnotena inak.
    A na rozhovore si to so sefom vydiskutuj.
    mozno bude zdielat tvoj nazor, mozno bude mat iny a vysvetli ti svoj uhol pohladu.
    Naposledy upravil ivka70 : 07.11.10 at 08:25

    mixal.s je offline (nepripojený) mixal.s

    mixal.s
    No vies, ked som pred tromi rokmi nastupoval do tejto prace, tak mi slubili zvysenie o 12 mesiacov. Nie je nas tu vela, som najlepsi technik (podla slov veduceho). Lenze po 12 mesiacoch prisla kriza a preto mi zvysili plat iba o par percent. a takisto i o dalsich 12 mesiacov. Tak teraz to nechcem nechat len na pekne slovo, ale nech sa mi vyjadria. A prepustenia sa nebojim.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ak si najlepsi, skus sa stat pre sefa nepostradatelnym a po nejakom case mu oznam, ze hodlas odist. Ak mu na tebe zalezi, urcite ta odist nenecha a prida ti na plate. Ak ovsem bude mat, vzhladom na krizu, z coho.

    Žiadosť o zvýšenie platu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.