Zavrieť

Porady

sieťka do práčky + stielky do topánok

dobrý den, potreboval by som poradiť kde zoženiem ochrannú sieťku do práčky aby sa mi neodrala obuv ak idem prať a aké máte skúsenosti so stielkami - vložkami do topánok, potreboval by som také,ktoré dobre odvetrávajú a pôsobia hygienicky, kupil som za cca 2,5 € a v tých sa noha parí, sú k ničomu, samozrejme aby boli prateľné a vzdušné

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    uvedenú sieťku sme pred nedávnom kúpili v JYSKu; neviem síce o akú obuv ide, ale nie som si istý, či tá sieťka (určená na prádlo) zabráni prípadnému odretiu topánok

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Tiež som kúpila sieťky na pranie v JYSKu a v Lidli (v Lidli, keď bola "akcia", inak ich v ňom bežne nemajú). Na pranie oblečenia sa v núdzi dá použiť aj obliečka z malého vankúša, ale tiež neviem, či to zabráni odretiu topánok.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Sieťku na pranie budu mať v Jysku práve teraz v akcii. Včera som si ju všimla v letáku...

    Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

    Clone1
    ďakujem za rady, máte skúsenosti s konkrétnymi stielkami?prípadne aké spreje používate na sviežosť topánok? - napr používanie sódy bikarbóny. ďakujem

    ela77 je offline (nepripojený) ela77

    ela77
    Musím sa priznať, že to počujem prvýkrát, pranie topánok v práčke. To akú obuv perieš???

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    V práčke periem všetky kecky, dám program na 30 stupňov bez žmýkania. Sú ako nové aj bez použitia sieťky.

    Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

    Clone1
    no pral som zatial 1x, mal som tam klasické bežecké pumy, adidas koženkové biele a na tých pumách je špička na viacerých miestach trochu odraná, ako sa to pralo vnutri a počul som že nniekto to dáva do sieťky aby sa nepoškodili, ako inak udržujete obuv ak nie praním a používaním stielok?
    Ako som už písal, na noc niekto dáva sódu bikaronu a ráno ju vysype z topánky, len robiť to každý den , hmm , to skorej dobrý sprey.
    za každú ranu budem rád

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    ela77 Pozri príspevok
    Musím sa priznať, že to počujem prvýkrát, pranie topánok v práčke. To akú obuv perieš???
    Niektoré práčky majú aj špeciálny program na pranie obuvi.

    Zewa je offline (nepripojený) Zewa

    Zewa
    dobra skusenost z mojej strany je so stielkami z machu/lisajnika je to zeleny textil v ktorom je zasita machova/lisajnikova vrstva...vhodne su na celodenne nosenie....jedina nevyhoda ze niekedy farbia originalnu vlozku ak sa tato neda vybrat z topanky...moja dalsia skusenost: kedze prvykrat som si nevsimol ze su jednorazove, ani v predajni ma na to neupozornili, tak som ich opral v pracke...samozrejme sa rozpadli a lisajnik bol v celom bubne... hehe.. takze pozor, su urcene ako jednorazove a ked sa o ne dobre staras tak vydrzia dost dlho - kupoval som ich u Batu, ale maju ich aj inde.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.