Zavrieť

Porady

Zehlicka nehreje

Pokazila sa mi naparovacia zehlicka. Po pripojeni do elektriky zehlicka svieti, ale vobec nehreje. Co sa mohlo stat? Nejaky termostat, alebo? Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sportik je offline (nepripojený) sportik

    sportik
    Predpokladam, ze vymena termostatu nie je najlacnejsia. Asi je vyhodnejsie kupit novu, aj ked tato ma 2 roky a 3 mesiace. Tesne po zaruke.

    magno je offline (nepripojený) magno

    magno
    Presne toto sa mi stalo pred dvoma tyzdnami a ked som to isla dat opravit,tak ten mily pan zacal vyratuvat co vsetko to moze byt az som kapitulovala a kupila si novu.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Videla som zehlicky za 10-12 Eur. Mozno vydrzia len tie dva roky, ktore su v zaruke, ale cloveku to potom nie je luto vyhodit a kupit nove.

    sportik je offline (nepripojený) sportik

    sportik
    ...az na to, ze tato stala 70 Eur a dpst ma to mrzi. Kolko si dany pan zapytal za opravu? Resp. ak by to mal byt termostat?

    magno je offline (nepripojený) magno

    magno
    sportik Pozri príspevok
    ...az na to, ze tato stala 70 Eur a dpst ma to mrzi. Kolko si dany pan zapytal za opravu? Resp. ak by to mal byt termostat?
    ...tam ani tak neslo o to kolko pytal,ale ze chudacisko ani sam nevedel ci to je urcite termostat,takze to bola skor tipovacia sutaz-"Co sa skryva v zehlicke." Moja tiez nebola prave najlacnejsia,ale pri predstave,ze ju bude opravovat mesiac a na koniec mi povie,ze to neslo,alebo mi zahlasi nejaku 50e sumu za opravu............ radsej som kupila novu a budem dufat,ze mi nejaky ten rok-dva-tri vydrzi. Ale mozno u vas je niekto sikovnejsi

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    sportik Pozri príspevok
    Pokazila sa mi naparovacia zehlicka. Po pripojeni do elektriky zehlicka svieti, ale vobec nehreje. Co sa mohlo stat? Nejaky termostat, alebo? Dakujem za odpoved.
    Problém môže byť:

    1. pokazený termostat
    2. prepálená špirála ohrevu
    3. prerušený kábel ku špirále
    4. nejaká iná nepredvídaná porucha

    Otázne je, či existuje servis pre značku tvojej žehličky. Ak áno, náklady na opravu nie vždy sú rentabilné (len práca môže stáť 20-30 EUR, materiál ďalších 5-30 EUR, podľa toho, čo je pokazené).

    JA som raz kompaktný foťák SONY chcel dať do opravy, bol pokazený blesk. Odhadovaná cena opravy bola 50 EUR! Tak som ho v rámci šrotovacej akcie v NAY dal zošrotovať a kúpil som nový kompakt za nejakých 70 EUR.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.