Zavrieť

Porady

Koľko zaplatiť za tortu - Prosím o radu

Dobrý deň,
prosím poradte mi. Dala som si u pani upiecť tortu na 50, suroviny som jej dala, no neviem koľko sa dáva za robotu €.
Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 10.11.10 at 08:36
Usporiadat
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

ťažko poradiť.. jednoposchodová, dvojposchodová, obyčqjný kruh, neobyčajný tvar..všetko možné..

ak si sama nevypýta, pozri na tortu, predstav si, že by si ju robila ty a ohodnoť.. :-)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
piškot piškot

piškot je offline (nepripojený) piškot

Neviem aká je ta torta veľká a z čoho je, či je potiahnutá marcipánom a koľko váži??Keby si nedala surovina tak ceny sa pohybujú od 7 do 9,-€, za 1kg podla lokality. Pekný deň a dobrú chuť.
0 0
katka1608 katka1608

katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

jedná sa o 3-oj poschodovú tortu odblžniková, ja torty vôbec nepečiem, tak ani netuším. pani povedala, že nič odo mňa nezoberie, no aj tak mi to je blbé a rada by som jej za to niečo dala. No ani netuším koľko sa tak približne dáva, čo je veľa a čo málo...
0 0
katka1608 katka1608

katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

Torta je potiahnutá marcipánom, no aj ten aj všetko ostatné som kupovala ja. Môže byť tak 4-5 kg, no to len tipujem. Spodný diel je veľkľ ako plech a ostatné časti sú postupne menšie. Som z MT
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

tak to je teda poriadna torta..to je kopec práce.. tak keď nechce nič, asi sa chce za niečo vyrovnať s tebou.. je to na tebe..
0 0
piškot piškot

piškot je offline (nepripojený) piškot

Katka ked si z MT mala si isť pozrieť v sobotu do Príboviec a tam by si videla iné nádhery.Podla toho čo si napísala mala by si jej dať aspon 20,-€
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

katka1608 Pozri príspevok
Torta je potiahnutá marcipánom, no aj ten aj všetko ostatné som kupovala ja. Môže byť tak 4-5 kg, no to len tipujem. Spodný diel je veľkľ ako plech a ostatné časti sú postupne menšie. Som z MT
4-5 kg? to má taký väčší obyčajný kruh...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

katka1608 Pozri príspevok
Torta je potiahnutá marcipánom, no aj ten aj všetko ostatné som kupovala ja. Môže byť tak 4-5 kg, no to len tipujem. Spodný diel je veľkľ ako plech a ostatné časti sú postupne menšie. Som z MT
Ak nechce peniažky, revanšovala by som sa nejakou pozornosťou.
0 0
katka1608 katka1608

katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

Aj som rozmýšľala že asi okolo 15-20 €. Alebo že by som jej dala nejaké výrobky (ked nechce peniaze) kedže chováme dosť domácich zvierat, no neviem či je to vhodné...
0 0
katka1608 katka1608

katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

videla som to v správach, škoda že som o tom nevedela, inak by som tam určite šla. Ty si tam bol?
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Určite ju s tým neurazíš.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Odpoveď je pre Katku 1608.
0 0
piškot piškot

piškot je offline (nepripojený) piškot

katka1608 Pozri príspevok
videla som to v správach, škoda že som o tom nevedela, inak by som tam určite šla. Ty si tam bol?
Bol som tam ako divák, bolo to veľmi krásne , neviem nakoľko sa o to zaujímaš?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No ja som platila v sobotu za tortu k 50-ke 50 €.
Až ma heglo, lebo na základe doporučenia mi bolo povedané, že cena je cca 33 €.
Pečiem veľa, aj torty, ale chcela som takú "modernú", čo sa týka technológie - a marcipán som robila len raz, tak som nechcela riskovať...
Torta bola "jednopodlažná" oválna, potiahnutá bielym marcipánom, prácne zdobená ružičkami a motýlikmi /taký vodopád až na spodok torty/ - nevážila som ju, ale mala asi 3,5 kg /akože stredná veľkosť/.
Manžel skonštatoval /nebolo to preňho /, že asi za každý rok je jedno euro ... Tak teraz neviem - alebo sa naučím takéto torty robiť, alebo začnem šetriť na tortu pre neho k 50-ke...

Ale ak pani veľa pečie, tak to slané mäsko by jej mohlo prísť vhod - ak sama domáce zvieratká nechová...
Naposledy upravil Oliwa : 11.11.10 at 07:14
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak ako dievčence už povedali, nemôžeš nič pokaziť tým, že jej zase Ty dáš niečo z toho, čo si dochovala. Domáce sa vždy počíta a je to oveľa zdravšie a chutnejšie, ako kupované.
0 0
andulka1 andulka1

andulka1 je offline (nepripojený) andulka1

Prednedávnom som aj ja dávala piecť obyčajnú na svatbu potiahnutú marcipánom, žiadne suroviny som nedala bola obdĺžniková A4 - jednoduchá a krásna a platila som 33,- EUR.
0 0
katka1608 katka1608

katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

Ona býva v paneláku v meste, tak to asi urobím tak, že jej niečo pobalím. Ďakujem
0 0
katka1608 katka1608

katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

to aj dosť 50 € za obyčajnú tortu. Ešte som to všetko nespočítala dokopy, no možno toľko alebo len o pár € viac som dala ja za 3 poschodovú. Ved len vajec tam ide 50...
Aspoň bola výborná?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Cenový rozdiel vyskočí hneď, podľa toho kde nakúpi suroviny, mandle v Lidli cca 0,8 10 Dg, v Bille 1,30 10 Dg, či dá umelé tuky alebo klasické maslo. A keď je torta veľká, tak to naskáče. Ev. trochu alkoholu, čokoláda. Nikdy nepoužívam várovú, ale s vysokým obsahom kakaa ... veľký rozdiel. Len samotný kvalitný lekvár je drahý. Orechy. Atď.
Nezáleží na kvantite, ale na kvalite.
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

V našom regióne sa za torty platí nasledovne:
ak si nedodáš suroviny za 1kg 9,- eur
ak si dodáš suroviny tak za 1 kg 2,- alebo 3,- eurá - záleží ale na zdobení ( jednoduchšie, zložitejšie).
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať