Zavrieť

Porady

dovolenka v chorvatsku

prosim o radu ktoru destinaciu zvolit pri dovolenke s 8 ročným dietatom - biograd na moru alebo Tučepi Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    explozia Pozri príspevok
    prosim o radu ktoru destinaciu zvolit pri dovolenke s 8 ročným dietatom - biograd na moru alebo Tučepi Dakujem
    Ak vie plávať a rád skáče do vody tak Biograd /bol som na sivý pas pláž = betónový múr/ ak nevie tak Tučepi ,ale mimo sezóny , lebo tam už je to naozaj na nervy .
    Chodím tam 12 rokov , teraz naposledy začiatok septembra ,ale aj tak hlava na hlave
    Budúci rok moja druhá obľubená lokalita Zadar-Borik
    Ešte doplním :Arizona má pravdu , bolo zbytočné zakladať novú tému o Chorvátsku je ich tu dosť.
    /ale ona ešte určite nebola ako ja v Tučepoch ani v Biograde/
    Naposledy upravil pivko : 13.11.10 at 18:28

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    ja som za Zaton, piesočná pláž, bazény, detský klub ... pre deti ako stvorené a na ubytovanie doporučujem napr.
    http://www.zatonsun.com/

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    pivko Pozri príspevok
    Toto sa mi tam páči ako je to ďaleko od toho apartmánu a aké je tam vstupné?
    http://www.lotos-croatia.com/hr/hrva...eto-zaton-nin/
    z vily sa dá dostať v pohode peši, ale my sme mali malé dieťa, plus všetky možné nafukovačky, tak sme išli 2 min. autom :-)
    vstupné už neviem, na začiatku sezóny to bolo zadara, potom myslím 25 kuna za auto? ale to už len tipujem ....

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    doktor23 Pozri príspevok
    ja som za Zaton, piesočná pláž, bazény, detský klub ... pre deti ako stvorené a na ubytovanie doporučujem napr.
    http://www.zatonsun.com/
    Toto sa mi tam páči ako je to ďaleko od toho apartmánu a aké je tam vstupné?
    http://www.lotos-croatia.com/hr/hrva...eto-zaton-nin/
    Naposledy upravil pivko : 16.11.10 at 13:49

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    doktor23 Pozri príspevok
    z vily sa dá dostať v pohode peši, ale my sme mali malé dieťa, plus všetky možné nafukovačky, tak sme išli 2 min. autom :-)
    vstupné už neviem, na začiatku sezóny to bolo zadara, potom myslím 25 kuna za auto? ale to už len tipujem ....
    Doky ako ďaleko je tá vila od pláže a aké sú tam ceny? My sme ja+žena+ 3 ročný syn ,ale štúdio nechcem , jednoznačne len apt. kde je zvlášť spálňa + nejaký gauč v kuchyni alebo obývačke. , terasa výhľad na more.

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    pivko Pozri príspevok
    Doky ako ďaleko je tá vila od pláže a aké sú tam ceny? My sme ja+žena+ 3 ročný syn ,ale štúdio nechcem , jednoznačne len apt. kde je zvlášť spálňa + nejaký gauč v kuchyni alebo obývačke. , terasa výhľad na more.
    to Ti bude stačiť malý apartmán. Ceny už neviem, sú to dva roky. Napíš Suzy, to je majiteľka, e-mail v angličtine, ona žije celý rok v Kanade.

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Minuly rok mali celkom dobre akcie na ubytovanie v apartmanoch aj s moznostou polpenzie priamo v kempe Zaton. Treba skusit sledovat ich stranku www.zaton.hr. Vyhodou kempu je to, ze su tam sportoviska a detske ihriska. Inak more v tejto casti Chorvatska nie je take pekne, ako inde. Nám sa v Chorvátsku zatiaľ najviac páčilo v dedinke Staniči pri Omiši. Ale ubytovanie musí byť hneď pri pláži, lebo z niektorých apartmánov je na pláž veľa schodov.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Našielsom cenník na ten Holiday Village
    Chorvátom už načisto šibe apartmán 2 týždne 2 dospelí + jedno dieťa mimo sezóny /jún/ cca 1.500 EUR
    Za toľko pojdem All inclusíve do 4* hotela do Dominikánskej.
    http://www.galileo.hr/hr/hoteli-hrva...ton-zadar.aspx

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    ja som chcel ísť tento rok do HR, ale keď som si to zrátal, tak som strávil 12 dní s AI v Turecku za rovnaké peniaze

    duggle je offline (nepripojený) duggle

    manželka a matka dvoch detí ...viac duggle
    my sme hľadali ubytovanie na tejto stránke ubytovanivchorvatsku.cz , komunikuješ priamo z danými ľuďmi ktorí vlastnia apartmán. my sme boli na Istrii pri Umagu, išli by sme hneď )). za ubytovanie v novom apartmáne /ročný/ sme dali 2+2deti 60 Eur na deň. kúpelňa, kuchyňa kompletne zariadená, výhľad na more, k moru cca 2 minúty . ja som vtedy asi mesiac hľadala ubytovanie , ceny sa pohybovali od 50- 70 Eur. 1500 Eur by som určite nedala, ved to nás vyšlo s cestou, ubytovaním a stravou určite menej..........

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.