Zavrieť

Porady

telefon s digitalnym tv.

chcela by som sa spýtat má niekto skúsenosti s nejakým mobilom kde sa dá pozerat televízia sú to dobré telefony?sú to telefony s dvoma sim kartami.....napr.CPT737B telefon
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Neviem, ci su dobre telefony, ale istotne viem, ze pozerat televiziu na mobilnom telefone, vyzaduje mat k dispozicii velmi dobry televizny signal, ci uz analogovy, alebo digitalny, aby sa dala pozerat televizia na nahradnu prutovu antenu v mobile, co v nasich podmienkach je skor ojedinele, ako pravidlo.Takze, kvalita obrazu bude velmi problematicka pre hladinu sumu, aj ked je velmi mala obrazovka. Otazku kvality zvuku uz ponechavam stranou.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Nandrolon Pozri príspevok
    som doma na dedine, nejde mi to...
    Predpokladám že v každom aspoň strednom meste to pôjde v pohode...
    Televizny signal nie je zavisly od velkosti mesta, ale od clenitosti okoliteho terenu, mieste a nadmorskej vysky postaveneho vysielaca, jeho vykonu, vzdialenosti od vysielaca, prekazok v ceste signalu, ktore depolarizuju signal, poveternostnych podmienok.....velke problemy boli s analogovym signalom a este vacsie s digitalnym, kedy je vo vacsine pripadov pri prijme, dolezita vykonna smerova antena, najlepsie s vyhladom na vysielac. Takze prijem je vacsinou skor problematicky, ako neproblematicky.....najma na nahradne anteny, ako je antena prutova.Aj ked vzdy moze existovat niekde miesto a miestecko, kde je signal dobry, len ci je ato aj miesto, na pozeranie TV.....

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Nandrolon Pozri príspevok
    ja mám jeden taký čínsky, je to výzorovo presná kópia sony ericsonu SATIO a je tam TV.
    Ak som v práci /menšie mesto/ tak by sa to pozerať v pohode dalo aj farebne aj so zvukom. Ak je zlý signál, nepustí to zvuk ale iba šum, ale hovorím v práci mi to ide farebne so zvukom. Ak som doma na dedine, nejde mi to...
    Predpokladám že v každom aspoň strednom meste to pôjde v pohode...
    Stálo to za to ho kúpiť?Kvalita+cena?

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    ja mám jeden taký čínsky, je to výzorovo presná kópia sony ericsonu SATIO a je tam TV.
    Ak som v práci /menšie mesto/ tak by sa to pozerať v pohode dalo aj farebne aj so zvukom. Ak je zlý signál, nepustí to zvuk ale iba šum, ale hovorím v práci mi to ide farebne so zvukom. Ak som doma na dedine, nejde mi to...
    Predpokladám že v každom aspoň strednom meste to pôjde v pohode...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    najag Pozri príspevok
    Televizny signal nie je zavisly od velkosti mesta, ale od clenitosti okoliteho terenu, mieste a nadmorskej vysky postaveneho vysielaca, jeho vykonu, vzdialenosti od vysielaca, prekazok v ceste signalu, ktore depolarizuju signal, poveternostnych podmienok.....velke problemy boli s analogovym signalom a este vacsie s digitalnym, kedy je vo vacsine pripadov pri prijme, dolezita vykonna smerova antena, najlepsie s vyhladom na vysielac. Takze prijem je vacsinou skor problematicky, ako neproblematicky.....najma na nahradne anteny, ako je antena prutova.Aj ked vzdy moze existovat niekde miesto a miestecko, kde je signal dobry, len ci je ato aj miesto, na pozeranie TV.....
    ja veľmi dobre viem od čoho je závislá kvalita TV signálu, ale napísal som to polopaticky, aby tomu každý rozumel a chcel som len vyjadriť názor, že niekde na dedine v zapadákove sa ten TV nebude dať pozerať, nakoľko je tam slabý signál už iba z princípu retransmisie toho signálu a vo väčšom meste je vúčšinou signál dobrý, lebo tam žije predsa len viac ľudí ako na dedine a je teda všeobecná nutnosť, aby tam bol dobrý signál...

    ps: Taserda - kúpiť ho stálo za to, lebo vyšiel tak málo že za tú cenu by som tu nebol kúpil žiadny iný NOVý telefón a tento má všetko... /java, WIFI, TV, foťák.../ a hlavne 3,2 palcový veľký displej dotykový...

    - aby som to upresnil, treba podotknúť že telefón prijíma iba analógový signál !! takže budúcnosť to nemá...

    ja ale s telefónom zásadne iba telefonujem - nič viac a preto mi stačí hocičo najlacnejšie...

    telefon s digitalnym tv.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.