Zavrieť

Porady

hra malý format

Stiahol som si jednu hru.Po otvoreni mam ale rozmer hry cca 1/4 z obrazovky aj ked viem že je na celu. ako zvatsit na celu?dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Žeby Setup pred samotným spustením hry? Tam sa tiež možno kadečo nastavuje (čo sa týka zobrazenia na monitore). Potom v Options sa nastavujú v hre len detaily zobrazenia - aspoň tak myslím.

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Môžeš poslať printscr obrazovky?
    Je to takéto niečo? Samozrejme bez toho textu vo vnútri.
    obr1.jpg  

    dvolna je offline (nepripojený) dvolna

    dvolna
    Hra mi ide ok,len je 1/4 z obrazovky. Presuniem si ju kde chcem na ploche. vsetko funguje ako ma len je format maly.Ta hra je len stiahnuta.žiadna instalacka.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    V nastaveniach bude asi položka "Play in window", alebo tak nejak, tak tam zruš fajku.

    dvolna je offline (nepripojený) dvolna

    dvolna
    vsak skusam,ale nie som až tak počitačovo zdatny tak len cakam na riesenie. xi inac ked dam vatsi format cez menu v hre tak mi to o čosi zvatsi a tak isto ked si dam max.format v nadstaveniach v ikone hry tak zvatsi,ale nie na celu obrazovku.

    dvolna je offline (nepripojený) dvolna

    dvolna
    jojom Pozri príspevok
    Môžeš poslať printscr obrazovky?
    Je to takéto niečo? Samozrejme bez toho textu vo vnútri.
    a to ako sem poslem?

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Skús trochu pogoogliť a napr. nájdeš ako si to zväčšiť: http://www.sector.sk/novinka/48298/h..._rozliseni.htm

    Tá hra má max. rozlíšenie 800x600 a ak máš novší väčší monitor tak tie už tuším také malé rozlíšenie ani nepodporujú. Opravte ma ak sa mýlim.
    Takže buď nastaviť pri hraní rozlíšenie monitora na 800*600 ak to ide (ale je možné že ak budeš mať veľký monitor tak to budeš mať "kockaté", alebo skúsiť postup z vyššie uvedenej stránky (neoverený postup) alebo nastaviť na monitore čierne pozadie a hrať to na menšej ploche

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skús kliknúť pravym tlačidlom myši na zástupcu ,ktorým hru spúšťaš a tam si zvoľ v akom okne sa má hra spustiť.Ak máš XP ,tak tam sa myslím dá nastaviť aby sa hra spustila v rozlíšení 800x600.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.