Zavrieť

Porady

multifunkčné zariadenie - atramentové

Chcem si kúpiť multi HP Officejet Pro 8500. Kto má skúsenosti, či po vytlačení na obyč. papier zvírazňovačka rozmaže text. Staré atramentové rozmazávali. Nové by už vraj nemali, ale v obchode to nechcú vyskúšať. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mirau. Pozri príspevok
    Chcem si kúpiť multi HP Officejet Pro 8500. Kto má skúsenosti, či po vytlačení na obyč. papier zvírazňovačka rozmaže text. Staré atramentové rozmazávali. Nové by už vraj nemali, ale v obchode to nechcú vyskúšať. ďakujem
    Ak môžem svoj názor , tak atramentovú nekupuj ...
    Radšej choď do lasera ...
    Síce drahšia investícia ale oplatí sa , náklady sa potom vrátia .

    Dôvod ?
    Prozaický , t.j. atrament zvykne pri slabom vyťažení tlačiarne zasychať a tým pádom je to o ničom .

    Tiež v poslednej dobe len nadávam ...

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    mirau. Pozri príspevok
    Chcem si kúpiť multi HP Officejet Pro 8500. Kto má skúsenosti, či po vytlačení na obyč. papier zvírazňovačka rozmaže text. Staré atramentové rozmazávali. Nové by už vraj nemali, ale v obchode to nechcú vyskúšať. ďakujem
    Ja použivam HP2350 multifunkcne mam ho uz 4 roky a som spokojná, nerozmázava nič, a to zasychanie no závisí to od toho ako často sa používa, ja ho používam na denné kancelárske práce, takže s tym nemam problem.Len už pomaličky dosluhuje a chcem kupiť HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One - NOVINKA za 179,-€. Kamaratka ho už má a funguje dobre.Alebo ak chceš tak je ešte dobrá i Multifunkčné zariadenie CANON PIXMA MG6150 a 8150.
    Naposledy upravil VieraPopluharova : 21.11.10 at 13:50

    anawinka je offline (nepripojený) anawinka

    anawinka
    VieraPopluharova Pozri príspevok
    Ja použivam HP2350 multifunkcne mam ho uz 4 roky a som spokojná, nerozmázava nič, a to zasychanie no závisí to od toho ako často sa používa, ja ho používam na denné kancelárske práce, takže s tym nemam problem.Len už pomaličky dosluhuje a chcem kupiť HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One - NOVINKA za 179,-€. Kamaratka ho už má a funguje dobre.Alebo ak chceš tak je ešte dobrá i Multifunkčné zariadenie CANON PIXMA MG6150 a 8150.
    ahoj a nemáš skúsenosti s tou Canon pixma MG6150?chcem kúpiť, ale čakám ešte na nejakú lepšiu cenu.

    mirau. je offline (nepripojený) mirau.

    mirau.
    Tiež chcem tu 8500A, sú tam lacné náplne, dosť vydržia a rýchlosť tlače (+ obojstranná) je tiež dobrá. Náplň stojí okolo 25,-€ na laserovú 100 a viac na rovnaký počet strán. O pixme píšu,že tlačí aj na cd-čka, ale asi je trochu pomalšia.

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    anawinka Pozri príspevok
    ahoj a nemáš skúsenosti s tou Canon pixma MG6150?chcem kúpiť, ale čakám ešte na nejakú lepšiu cenu.
    Hej mam, dcera ju ma, je podstatne rychlejsia ako HP-čka i keď som mala trošku problem naucit sa ju obsluhovat, lebo som zvyknuta na HP-čku. Ceny s DPH sa pohybuju okolo 222,-€, tiež by som prijala nižšiu cenu, ale už asi dlho nebudem môcť čakať, moja stara HP-čka dosluhuje a budem sa musieť rozhodnuť ktoru kupim.Uvidim, dcera mala aj pred tym CANON a mala ju skoro 7 rokov a bola spokojná, túto novú má asi 3 mesiace, ale vady sa nevyskytli a maká dobre.

    multifunkčné zariadenie - atramentové

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.