Zavrieť

Porady

Prosim Vas o radu

Zdravim. Chcel by som otvorit obchod-franchisingovy a chcel by som sa poradit co je lepsie, zalozit s.r.o. alebo staci zivnost?? Za kazdu radu budem velmi vdacny!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    typek1928 Pozri príspevok
    Zdravim. Chcel by som otvorit obchod-franchisingovy a chcel by som sa poradit co je lepsie, zalozit s.r.o. alebo staci zivnost?? Za kazdu radu budem velmi vdacny!!!
    Ja si myslím, že ako s.r.o budeš zaujímavejší.


    založil si dve rovnaké témy, požiadaj admina o vymazanie jednej témy.
    je potrebné si uvedomiť o akú fanšízu vlastne ide a poriadne si preštudovať zmluvu na základe ktorej získate presný návod ako postupovať. Pokiaľ v zmluve nie sú žiadne indície, ktoré by Vás k rozhodnutiu nasmerovali tak by som zvažoval náročnosť backofficu a účtovného systému. Hovoriť o tom čo je zaujímavejšie je ťažké nakoľko nepropagujete vlastnú značku, ale značku niekoho kto vám predal práva na realizáciu.
    ak môžem odporučiť bol by som konzervátívny a zvažoval by som menej finančne náročné rozhodnutia nakoľko nikde nie je zaručené že podnikanie bude prekvitať. Po čase sa veci vykrištalizujú a rozhodnutie sa ponúkne samé.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.