Zavrieť

Porady

Prevod videa z MOV do AVI

Mám takú otázku.Chcela by som prerobiť video a v Movie Makeru mi to nejde.Ako by sa to dalo inak vyriešiť?Iné programy som skúšala ale moja znalosť Angličtiny nie je moc dobrá.Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    misulaX Pozri príspevok
    Mám takú otázku.Chcela by som prerobiť video a v Movie Makeru mi to nejde.Ako by sa to dalo inak vyriešiť?Iné programy som skúšala ale moja znalosť Angličtiny nie je moc dobrá.Ďakujem za odpoveď.

    existuje strááášne veľa konvertorov videa. Ja používam Total video converter

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    misulaX
    Stačí ujovi Gúglovi zadať "convert MOV to AVI" a hneď dá niekoľko výsledkov. Niektoré majú aj českú (príp. slovenskú lokalizáciu - mutáciu ). A pokiaľ nie, je to jednoduché: stačí len zadať zdrojový súbor (film, ktorý chceš konvertovať) - niektoré značia INPUT SOURCE, INPUT FILE a potom zadať, kam sa to bude ukladať - OUTPUT (niekedy to vyzve na zadanie názvu, ale mnohé automaticky preberajú pôvodný názov, len prípona je zmenená). Na tom sa nedá čo pokaziť - pôvodný súbor zostane, ak sa výstupný nepodarí, tak skúsiť iné nastavenia. A postupne metódou POKUS-OMYL sa dostaví VÝSLEDOK = film

    JOJ je offline (nepripojený) JOJ

    JOJ
    Xmedia Recode - xmedia-recode.de
    Navod - download.chip.eu/cz/navod-na-xmedia-recode_4146816

    Prevod videa z MOV do AVI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.