Zavrieť

Porady

Fotovoltaika

Dobrý deň, za posledný čas som si zisťoval informácie o fotovoltaických článkoch a problematiky s tým spojenej. Pravdou je, že takéto články predstavujú budúcnosť výroby "vlastnej" elektrickej energie a časom ich predaj stúpa, ale stále nie je podľa očakávaní a požiadaviek Európskej únie. Hľadám človeka, ktorý sa aktívne venuje resp. zaujíma o danú problematiku za účelom zvýšenia predaja takýchto fotovoltaických článkov úpravou techn. vybavenia budúcich používateľov foto článkov. Na projekt by bolom možné získať prostriedky z EU. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ever je offline (nepripojený) Ever

    Ever
    Ahoj, z toho čo si napisal mi nie je uplne jasne, čo vlastne hladáš mohol by si byt konktretnejší?

    rastik000 je offline (nepripojený) rastik000

    rastik000
    Ever Pozri príspevok
    Ahoj, z toho čo si napisal mi nie je uplne jasne, čo vlastne hladáš mohol by si byt konktretnejší?
    Napísal som SS

    S pozdravom

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Kto nestihol spustit Fotovoltaicku elektraren tento rok,teda do konca tohto roka,na druhy rok uz nedostane tak vyhodnu cenu! osobne si myslim ze po nasledkoch ktore boloi zaznamenane v cechah bude aj nasa vlada opatrnejsia bezhohladu na pokyny EU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.