Zavrieť

Porady

Priebeh funkcii v exceli

Zdravím, potreboval by som poradiť s priebehom funkcií na semestrálnu prácu do Excelu. Potrebujem poradiť len s prvou úlohou zo Zadania, ktoré nájdete v prílohe

ĎAKUJEM
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man marjankaj
turk182 Pozri príspevok
Zdravím, potreboval by som poradiť s priebehom funkcií na semestrálnu prácu do Excelu. Potrebujem poradiť len s prvou úlohou zo Zadania, ktoré nájdete v prílohe

ĎAKUJEM
No jedna funkcia takto. Ostatné analogicky.
Naposledy upravil marjankaj : 01.12.10 at 19:46

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man marjankaj
turk182 Pozri príspevok
no vdaka...za tu upravu, si fakt macher...

dnes som na to hlbkovo pozeral ze analogicky spravim aj tie ostatne funkcie ale zasekol som sa hned na tej druhej...to je akasi derivacia, alebo co

nemohol by si sa na to este raz mrknut prosim a nacrtnut vypocet u tych zvysnych funkcii, grafy si spravim nejako potom uz aj sam...

VDAKA
A ty nevieš derivovať?
No neviem, či som to nepomotal.
Naposledy upravil marjankaj : 02.12.10 at 22:41

turk182 je offline (nepripojený) turk182

turk182
no fajne vyzera to dobre...chcem sa len spytat pre dalsiu analogiu co znamenaju tie cisla v stlpci D...

nikdy som nic podobne v Exceli neriesil takze sa ospravedlnujem za blbe otazky a vopred dakujem za odpoved...

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man marjankaj
turk182 Pozri príspevok
no fajne vyzera to dobre...chcem sa len spytat pre dalsiu analogiu co znamenaju tie cisla v stlpci D...

nikdy som nic podobne v Exceli neriesil takze sa ospravedlnujem za blbe otazky a vopred dakujem za odpoved...
Trochu som upravil ten súbor.
V stlpci D sú konštanty "a" a "b" z tých vzorcov. Sú obmedzené podľa zadania.
3400<=a<=6200
3,0<=b<=5,0

turk182 je offline (nepripojený) turk182

turk182
no vdaka...za tu upravu, si fakt macher...

dnes som na to hlbkovo pozeral ze analogicky spravim aj tie ostatne funkcie ale zasekol som sa hned na tej druhej...to je akasi derivacia, alebo co

nemohol by si sa na to este raz mrknut prosim a nacrtnut vypocet u tych zvysnych funkcii, grafy si spravim nejako potom uz aj sam...

VDAKA

Priebeh funkcii v exceli

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.