Zavrieť

Porady

Video.ts format

Mám problem - mám stiahnutý film vo formáte Video.ts a adresár obsahuje 6 súborov s príponou .ts Stiahla som k nemu aj titulky, ale ked pustim jednotku, do ktorej stiahnem titulky do druhého súboru sa to už nedá. Potrebujem spojiť súbory do jedného. Nemáte s tým niekto skúsenosti? Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Lulu56 Pozri príspevok
    Mám problem - mám stiahnutý film vo formáte Video.ts a adresár obsahuje 6 súborov s príponou .ts Stiahla som k nemu aj titulky, ale ked pustim jednotku, do ktorej stiahnem titulky do druhého súboru sa to už nedá. Potrebujem spojiť súbory do jedného. Nemáte s tým niekto skúsenosti? Vopred ďakujem.
    Ak máš adresár videoTS, tak to je formát DVD videa. A súbory v tom adresári určite nemajú koncovku .ts, ale ".bup", ".ifo" a ".vob". Dôležité sú tie .vob, to je samotný videosúbor, ktorý je rozdelený do viacerých častí. Bohužiaľ to je nie veľmi praktický formát na prehrávanie videa a najmä na pripájanie titulkov. Prehrávače, ako BSPlayer, GOMplayer ti to síce prehrajú, ale neviem, ako si poradia s titulkami.

    Musela by si pomocou videokonvertora prekonvertovať tento video DVD formát na .avi a potom s tým pracovať ďalej. Lepšie je ale stiahnuť si film priamo v avi formáte, nájdeš k nemu potom aj titulky. Nesťahuj filmy ako obrazy diskov, najmä ak nemáš skúsenosti s ich konvertovaním. A je aj škoda sťahovať niekoľko GB (DVD má medzi 3 - 4,2 GB) dát, ak stačí stiahnuť .avi súbor o veľkosti 700 MB. Kvalita na pozeranie je postačujúca.

    Lulu56 je offline (nepripojený) Lulu56

    Lulu56
    Ďakujem za odpoveď - je to film čierno-biely starý a som celá bez seba, že sa mi vôbec podarilo k nemu nájsť titulky a originál filmu je v taliančine, takze som ani nečakala, že ho niekde nájdem. Viem, že je najlepšie v avi formáte, ale taký nebol :-(

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Lulu56 Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď - je to film čierno-biely starý a som celá bez seba, že sa mi vôbec podarilo k nemu nájsť titulky a originál filmu je v taliančine, takze som ani nečakala, že ho niekde nájdem. Viem, že je najlepšie v avi formáte, ale taký nebol :-(
    Napíš názov, neverím, že by neexistovala iná verzia... (aj keď to nevylučujem).

    Ak nebude iná verzia, tak to skúsim skonvertovať.

    Lulu56 je offline (nepripojený) Lulu56

    Lulu56
    Marcellino pane y vino (Marcelino, chlieb a víno) - vďaka za ochotu, ale ja som ozaj prehľadala všetko čo poznám. Ak sa Ti to podarí, budem veľmi povďačná.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Lulu56 Pozri príspevok
    Marcellino pane y vino (Marcelino, chlieb a víno) - vďaka za ochotu, ale ja som ozaj prehľadala všetko čo poznám. Ak sa Ti to podarí, budem veľmi povďačná.
    Skús niektorý z týchto linkov:

    http://torrentz.com/1f65493bdf973cc6...47e07201ba66ea

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.