Zavrieť

Porady

register CERD

Dobrý večer,potreboval som výpis z úverového registra.Našiel som na nete CERD.Zaregistroval som sa zaplatil za"Výpis o bezdlžnosti".A nič.Nikto neodpovedá na maily,výpis nemám,na stránke neni ani telefon na nich.Dokonca moju platbu za výpis registruju ako že im neprišla aj ked variabilný a špecifický symbol sú správne.Neviem či táto stránka nefunguje,alebo čo s tým je.Platil som to cez internet banking.Má niekto skúsenost???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    neviem čo si to našiel, ale pokiaľ viem tak bankový úverový register je v BAhttp://www.sbcb.sk/default.html

    NEPO100 je offline (nepripojený) NEPO100

    NEPO100
    Dobrý večer , mám ten istý problém zaplatil som si za "Výpis o bezdlžnosti" a už dva mesiace mi nič neprišlo a faktúra za ktorú som zaplatil cez internetbanking my teraz naskakujú penále za jej nezaplatenie pritom som všetko kontroloval sto krát a je to v poriadku . Keďže som na nich nenašiel taktiež žiadny tel. kontakt pokúšal som sa napísať mailom už štyri krát na ich infocentrum ale žiadnu odpoveď som nedostal . O tých 5 eur my nejde ale čo s tými úrokmi . Dajte prosím vedieť ako ste dopadli , poprípade čo ďalej . Ďakujem .
    Lili123456 Ako ste dopadli, ak sa smiem spytat?

    NEPO100 je offline (nepripojený) NEPO100

    NEPO100
    Ďakujem za odpoveď , takže tie úroky čo tam naskakujú sú fiktívne a nemusím sa o ne zaujímať ? O tie peniaze som prišiel to je my je jasné moja blbosť . Inak neviem ako je možné že tá stránka funguje ke sa vie že to je podvod .Ešte raz ďakujem za odpoveď .

    daddi je offline (nepripojený) daddi

    daddi
    aj ja sa chcem spýtať,dá sa vymazať účet z ich stránky?takisto mi vobec neodpisujú a ani nemám výpi,iba mi ukazuje že to nie je zaplatené
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lili123456 A AKO STE DOPADLI?
    Chobot daddi tu nebol od marca 2013, takže ti asi neodpovie.
    duffo Ja som im tiez naletel, ale prisiel som na to az po par rokoch, ked som si zaplatil za vypis a nic mi neprislo. Tak isto ako sa pisalo vyssie, v mojom konte nebola platba zaevidovana, hoci urcite odisla! Zacal som patrat po stranke a majiteloch a zistil som, ze ten co ma zaregistrovanu tuto stranku, ma zaregistrovane desiatky dalsich podvodnych stranok na Slovensku. Isiel som s tym na SOI-ku, ze aspon skusim, ale tam som dostal odpoved, ze je to mimo ich pravomoc. Rozmyslam, ze s tym este pojdem na policiu, ale neviem, ci to ma nejaky vyznam. Proste dalsi zmrd co sedi doma a vymysla ako bez prace okradnut ludi!
    Lili123456 Chapem Vas. Aj ste to este nejak riesili? Alebo ste to nechali tak? By ma zaujimal nejaky vysledok...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.