Zavrieť

Porady

vzorový list _ Určenie posledného zdaňovacieho obdobia

Dobrý deň, prosím Vás - máte niekto nejaký vzorový list - na určenie posledného zdanovacieho obdobia.
Klientka - ukončuje živnosť a od 1.1.2011 sa stáva S.R.O. - a musím písať na danový úrad list ohladom posledného zdanovacieho odbobia. Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 02.12.10 at 10:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Obyčajným listom si napíš žiadosť na určenie posledného zdaňovacieho obdobia.

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    stačí napísať vo worde žiadosť o zrušenia platcovstva DPH a oni automaticky pošlú list, v ktorom určia posledné zdaňovacie obdobie

    1bery1 je offline (nepripojený) 1bery1

    1bery1
    Dobrý deň, prosím Vás viete mi niekto poradiť - ako mám urobit dodatočné danové priznanie k DPH za 4Q2010 - ak moja klientka živnostíčka predala svoju živnosť do SROčky - v ktorej je tiež konateľka a máme nejaké dodávateľské faktúry, ktoré sa ešte týkajú minulého roka a teda vystavené na živnosť - chceli by sme urobit dodatočné danove priznanie k DPH, ale nevieme ho máme vystaviť na živnosť - keďže IC dph uz neexistuje, alebo na meno právneho nástupcu? Ďakujem pekne!

    vzorový list _ Určenie posledného zdaňovacieho obdobia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.