Zavrieť

Porady

HTPC vs. HD PVR STB

Ahojte vsetci , hladam pomoc pri zapojeni HD PVR STB , HTPC a LCD . Ako to mam spravit / a co by malo obsahovat HTPC / aby som dostal 5.1 zvuk do reproduktorov ? Vystupy na STB : HDMI a SPDIF. / od UPC /
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Mohol si pokracovat tu http://www.porada.sk/t152137-ups-vs-htpc.html
    Pises:
    HD PVR STB , HTPC a LCD
    HTPC ti je medzi tym zbytocny
    Bud nech je to HD PVR STB -- LCD
    alebo HTPC -- LCD
    no ja viem , len cele to stroskotalo na UPC , ved vies ....ta prva tema
    teraz musim pospajat tieto tri veci tak , aby hungovali / a to HTPC bude mat vyznam az v tedy , ked sa v UPC konecne rozhybu a poskytnu parovanu kartu s CA/ ... tak ze len pekna buducnost

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    UPC vraj ani neplánujú párovať karty s CA (pýtal som sa jednej tety - cca 25r. [mohla by mi byť dcérou]). Vraj to nie je politika UPC, len medzi rečou mi naznačila, že sa potrebujú zbaviť tých ich šrotov z východnej Ázie.
    no ano , je len dufam , ze tich managerov v UPC raz vymenia . ak to stihnu do 1/2 roka , tak sa zariadim podla ich ponuky / ak nie , tak jednoducho paaaaaa/. zmluva je zmluva

    za ten cas sa snad len najde niekto , kto bude mysliet trhovo / z dobou /....ved naco nam budu tie dvb-c v telkach ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.