Zavrieť

Porady

kernell32.dll

Caute "poradaci" - nevie mi prosim Vas niekto poradit, co mam robit v pripade, ak mi PC stale vyhadzuje chybu kernell32.dll. Preinstaloval som si Windows 98 SE na Windows 98 CZ a stale mi to robi. Od minuleho tyzdna som pripojeny na net cez "mikrovlnku" a vobec sa mi neda spustit internet Explorer - moze to suvisiet s tou chybnou hlaskou kernell32.dll? Momentalne pouzivam prehliadac K-meleon. Poradte mi prosim, kde sa mam obratit, mam zaniest PC do opravy alebo co?
Diky moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Skús sa pozrieť na nastavenia
    Internet Explorer/Nástroje/Možnosti siete Internet/Pripojenia/Natavenia

    andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

    andrej_rv
    m_peter
    Caute "poradaci" - nevie mi prosim Vas niekto poradit, co mam robit v pripade, ak mi PC stale vyhadzuje chybu kernell32.dll. Preinstaloval som si Windows 98 SE na Windows 98 CZ a stale mi to robi. Od minuleho tyzdna som pripojeny na net cez "mikrovlnku" a vobec sa mi neda spustit internet Explorer - moze to suvisiet s tou chybnou hlaskou kernell32.dll? Momentalne pouzivam prehliadac K-meleon. Poradte mi prosim, kde sa mam obratit, mam zaniest PC do opravy alebo co?
    Diky moc
    Ak si preinštaloval Windows, asi je treba k nemu stiahnuť a doinštalovať aj "záplaty" - tzv. servisepacky. Alebo skús pohľadať na tech.podpore microsoftu http://support.exe.sk/

    hron je offline (nepripojený) hron

    hron
    Tipujem, ze kernel "pada" len pri spusteni IE. Su viry, alebo adware, ktore napadaju konfiguracne nastavenia IE a vedu k podobnym stavom. Reinstalacia nepomoze, treba odvirit, skontrolovat na advare a povymazavat. Inym riesenim je vratit registre do stavu PRED zaciatkom tychto vypadkov. Ak je to len par dni, da sa to z uschovanych kabinetov, ak viac, tak potom reinstalacia WINDOWS. A IE uplne nanovo, z vymazom starej konfiguracie. IE sa musi reinstalovat, lebo aktualne IE uz nezvyknu byt sucastou instalacneho baliku Windows98.
    Ak ste nerozumeli ani slovo, tak treba zavolat odbornika.
    Naposledy upravil hron : 28.11.05 at 15:58

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Myslím, že škoda bola inštalovať w 98. Lepšie by bolo prejsť na W XP. Tento je lepší, inštalácia je jednoduchá. Zvládol som ta aj ja, 2 ročný užívateľ. vo veku 62 rokov. Obsahuje obnovenie systému, v ktorom sa môžte vrátiť k pôvodnému nastaveniu, ak ste niečo pokazili.

    AlexS je offline (nepripojený) AlexS

    AlexS
    pankratz
    Myslím, že škoda bola inštalovať w 98. Lepšie by bolo prejsť na W XP. Tento je lepší, inštalácia je jednoduchá. Zvládol som ta aj ja, 2 ročný užívateľ. vo veku 62 rokov. Obsahuje obnovenie systému, v ktorom sa môžte vrátiť k pôvodnému nastaveniu, ak ste niečo pokazili.
    W XP je skutočne lepší, ale pred preinštaláciou chcem upozorniť, že má väčšie nároky na pamať i HDD. W XP iba potvrdzuje, že najhorší vír je MS, požiera RAM i HDD.

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Nároky na pamäť vychádzajú z toho, že program si ukladá do pamäte všetko, čo sa robí na pc. A práve v nastavení tejto doby, obnovenia systému je problém. Ja mám RAM len 128 MB. Je to málo, ale v čase keď som si kupoval pc mi to stačilo. A potom už som zistil, že všetko čo spravím, sa mi zapisuje, a vždy sa mi znižuje voľná kapacita. Po pátraní som zistil, že je potrebné nastaviť kratšiu dobu na obnovenie, a potom sa automaticky ostatné údaje, po nastavenom čase vymažú. Nakoniec som získal 700 MB voľnej pamäte. A v pravidelnom intervale dať vyčistiť disk, defragmentovať HDD. Aj cookies som nastavil na kratšiu dobu, 3 dni. A zatiaľ mi stačí kapacita pamäte, hoci pôvodne som ju plánoval rozšíriť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.