Zavrieť

Porady

Strikovanie- vzorka

Ahojte potrebujem pomoc,
Mam vzorku a mam tam urobiť: 2 oká spliesť za zadnú niť,
skúšala som to ale nepodarilo sa mi to, urobila som už veľa vzoriek ale táto sa mi nedarí.
Pomôžte mi prosím,,
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Tak to je rozdiel. Hladko spletáš sprava doľava a nahadzuješ vzadu, obrátene musíš napichovať zozadu (za druhým očkom) a nahadzovať vpredu. Je to ťažšie, ak ti to nepôjde, preber si ich zboku obe na pravú ihlicu. Potom si potom na ľavú preberieš tak, že ľavou ihlicou pichneš spredu za druhé očko a zoberieš ho aj s prvým. Vlastne si to otočíš doľava tak, aby druhé očko bolo prvé. Ďalej spletáš z boku hladko. Robila som už aj takú vzorku a dosť zdržiava.
    Naposledy upravil Mária27 : 02.12.10 at 16:08

    Hlasovalo 12 pouzivatelov

    Užitočné (12)
    Zdenka 0705, zdenka131, beba13, Lubaba, Marína, Danielle369, peten1, danushka, rodina1, terezamaria, arizona, adi11
    12

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Ako ti pomôžeme? Keď spletáš spredu, napichneš najskôr druhé a potom prvé očko. Keď spletáš zadné nite, napichuješ sprava najskôr niť prvého očka a potom druhého, prehodíš vlnu a vytiahneš ju, obe očká spustíš. V čom je problém?

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    mzdarka renca, arizona, terezamaria, rodina1, danushka
    5

    peten1 je offline (nepripojený) peten1

    peten1
    ešte som zabudla napísať za tým 2 oká spliesť obrátene za zadnú niť,,, ja som zabudla napísať to obrátene,, je tam nejaký rozdiel??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.