Zavrieť

Porady

značkové veci extra lacno

vie mi niekto poradiť kde sa daju objednať replikované produkty značky - guess, LV, gucci, D and G. hladam stranky z cudziny a nie slovenske. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ercsu189 Pozri príspevok
    vie mi niekto poradiť kde sa daju objednať replikované produkty značky - guess, LV, gucci, D and G. hladam stranky z cudziny a nie slovenske. dakujem
    Google by si s tým mal vedieť rady.

    P.S. zrovna včera dávali v správach, že českí colníci pálili stovky ton podobných vecí...

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    Stefan2005 Pozri príspevok
    Google by si s tým mal vedieť rady.

    P.S. zrovna včera dávali v správach, že českí colníci pálili stovky ton podobných vecí...
    mne sa pozdava ten napad zavolat na colnicu ,vydavat sa za novinara akoze pise o tom clanok a pozbierat info kde sa na to hrabe naky Gugl

    ercsu189 je offline (nepripojený) ercsu189

    ercsu189
    na google už pátram niekolko dní zatial neuspešne . určite existuju super stránky. napr. na mimi bazare su super repliky.. ale už drahéééé :/
    vejkkka tak napis do spravy, ten kontakt

    zvalec je offline (nepripojený) zvalec

    zvalec
    Dobry den, chcem sa spytat :
    Objednal som si replicu bundy RL a zadrzali mi ju na colnici stym ze pisomne colne vyhlasenie lebo v liste bolo toto:
    Dobrý deň, v zasielke 26123 je tovar/bundy zn. ralph lauren/, pri ktorom mame podozrenie z porušenia práv duševného vlastníctva, o ktorom hovorí
    nariadenie Rady (ES) č.1383/2003 a zákon č. 200/2004 Z. z. obe v platnom znení, predlozte pisomne colne vyhlasenie. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na tel.c. 02/49222504 v pracovných dňoch v čase 7.30-15.00 hod u zástupcu vedúceho pobočky.


    Ake mam moznosti dostat dany tovar bez pokuty?

    dakujem

    zvalec je offline (nepripojený) zvalec

    zvalec
    Dobry den, chcem sa spytat :
    Objednal som si replicu bundy RL a zadrzali mi ju na colnici stym ze mam predlozit pisomne colne vyhlasenie lebo v liste bolo toto:
    Dobrý deň, v zasielke 26123 je tovar/bundy zn. ralph lauren/, pri ktorom mame podozrenie z porušenia práv duševného vlastníctva, o ktorom hovorí
    nariadenie Rady (ES) č.1383/2003 a zákon č. 200/2004 Z. z. obe v platnom znení, predlozte pisomne colne vyhlasenie. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na tel.c. 02/49222504 v pracovných dňoch v čase 7.30-15.00 hod u zástupcu vedúceho pobočky.


    Ake mam moznosti dostat dany tovar bez pokuty?

    dakujem

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Stefan2005 Pozri príspevok
    Google by si s tým mal vedieť rady.

    P.S. zrovna včera dávali v správach, že českí colníci pálili stovky ton podobných vecí...
    ...jednoznačne ......až hen , v Amerike ich majú , kua ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ak si neúspešný , to ešte neznamená , že tam nie sú ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.