Zavrieť

Porady

Pomôžte vyplnením dotazníka k diplomovke

Prosím ak máte chvíľku času pomôžte a prispejte svojím názorom v dotazníku k diplomovej práci môjho brata, na tomto linku.
http://www.mojweb.sk/antropologia/
Ďakujéééém :p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    bendži
    Sway, chcela som sa tam pozrieť no ten dotazník nejde momentálne spustiť...
    Keď otvoríš stránku vľavo pod menu je úvod a pod ním dotazník - ak naň kliknem už mám na stránke dotazník a vyplňujem.... , u mňa to ide...

    ďakujééém

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Tak tam bude niekde asi škriatok :-)

    ale nie, teraz vážne, spravila som druhý pokus, postup bol správny ale k dotazníku som sa nedopracovala...

    "The page cannot be found
    The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable..."

    tak neviem...

    malá oprava - tento problém spôsobuje len prehliadač FireFox, cez internet Explorer to skutočne ide úplne v pohodičke :-)

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Sway, chcela som pomôcť, ale nespadám do uvedenej vekovej kategórie. (mám 35). Myslela som si, že som stará na súťaž Miss alebo Superstar. Zisťujem, že aj na dotazník. Škoda.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    JarkaL
    Sway, chcela som pomôcť, ale nespadám do uvedenej vekovej kategórie. (mám 35). Myslela som si, že som stará na súťaž Miss alebo Superstar. Zisťujem, že aj na dotazník. Škoda.

    ..... tak si uber roky..... :p - z toho sa nestrieľa.....

    ďakujem všetkým!!!!! - čo tam nakukli !!!!!

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    JarkaL
    Sway, chcela som pomôcť, ale nespadám do uvedenej vekovej kategórie. (mám 35). Myslela som si, že som stará na súťaž Miss alebo Superstar. Zisťujem, že aj na dotazník. Škoda.
    Ja som tiež hodne mimo vekového rámca - skôr v tým plusových hodnotách

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    sway
    ..... tak si uber roky..... :p - z toho sa nestrieľa.....!
    Tak som na chvíľu omladla o 7 rokov. Veľmi zaujímavý dotazník, určite si pozriem aj výsledky. Držím bratovi pri obhajobe palce.

    evelien je offline (nepripojený) evelien

    evelien
    Rada by som vyplnila tento dotaznik, ale po snahe vylustit, co sa tam pise, ma presla trpezlivost. Su tam same haky-baky. Asi trosku zle nakodovane, alebo ja neviem...

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    Ja som s dotazníkom problém nemala ale môžem povedať, že je veľmi zaujímavý. Držím palce pri obhajobách.
    GabiZ

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    znova všetkým ďakujéééém

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.