Zavrieť

Porady

USB Klúč

Zhruba asi pred rokom som si kúpil USB kľúč A-DATA PD16 8GB Blue, no napriek všetkým očakávaniam, čo som si o ňom počul som bol z neho úplné sklamaný. Rýchlosť zápisovania je o polovicu nižšia, ako je udávaná v parametroch. No najhoršia vec je na ňom, že pod hliníkovým krytom mi pomaly začína odpadávať umelá časť, ktorá vôbec nedrží. Pokúšal som sa to prilepiť ale postupom času mi stále odpadné.
Mám to isť reklamovať, keď je ešte v záruke?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

    tranzistor20
    Podla mna nepochodi..... Mechanicke poskodenie vyrobku ti nik nezreklamuje... navyse ..sekundove lepidla obsahuju chemiu ktora rozleptava plosne spoje... Ak je obchodnik seriozny tak to da zreklamovat jeho dodavatelovi ...ale dodavatel to moze prijat ako neopravnenu reklamaciu..a tym padom by si za to obchodnik riplatil...pred par rokmi som si s niecim podobnym dobre zabohoval-zakristoval.... Tot moj nazor

    Tebe s tym klucom odporucam...skus zmenit typ particie ak tam mas FAT32 na NTFS... ta sa chova na klucoch trocha rychlejsie...ale bohuzial, neprecita ju cokolvek ako je to pri formate FAT32

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Mal si to reklamovať, ešte predtým ako si sa to pokúšal zalepiť. Teraz ťažko budeš dokazovať že si to nespôsobil ty. Je to neoprávnený zásah do výrobku. Ale skús, pri serióznom obchodníkovi možno pochodíš dobre.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.