Zavrieť

Porady

Nero smartstar

Prosím Vás pekne hoďte mi tu niekto spoľahlivý link na free stiahnutie tohto Nera smartstar. Blúdim po nete a nedarí sa mi ho stiahnuť. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    majjkaa Pozri príspevok
    Prosím Vás pekne hoďte mi tu niekto spoľahlivý link na free stiahnutie tohto Nera smartstar. Blúdim po nete a nedarí sa mi ho stiahnuť. Ďakujem
    Čo to chceš majka? Nero Smartstart nie je aplikácia, je to len úvodná obrazovka aplikácie Nero, ktorá obsahuje viacero podaplikácií, napr. Nero Vision, Nero Sound Trax, Nero ShowTime, Nero Expres.... Ak chceš komplet Nero niektorú verziu, tak to je platené. Ak chceš nejaký free napaľovací soft, tak si stiahni inú aplikáciu. SAmotné Nero Smartstart ti je nanič, samostatne to ani nestiahneš, jedine v balíku aplikáciií Nero.

    AK chceš zadarmo niečo, čo je platené, tak tu si na nesprávnom mieste. Netvrdím, že sa to nedá zohnať, ale tu ti nemôžem povedať, kde to nájdeš. Ak chceš černotu, tak si to musíš vedieť pohľadať. Softvérové pirátstvo nemôžeš takto verejne prezentovať.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Čo to? Nero Smartstart? To je ako by si chcela niekde zdarma stiahnuť ponuku štart do Windowsu

    Ale teraz vážne. Nero Smartstart je súčasťou programového balíka Nero Burning Rom. Je to len spúšťač (ako je ponuka štart vo Windowse), ktorý spúšťa rôzne Nero aplikácie s rôznymi parametrami (aby sa to nemuselo nastavovať ručne). Inými slovami: je to "Wizard", čiže sprievodca.

    Edit: Chobot, si ma predbehol, písali sme súčasne.
    Edit2: majjkaa, hľadaj radšej Nero Burning Rom.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Braňo, súhlasím, ale musím pre majku doplniť, že sú tam obmedzenia:

    Restrictions:

    This version of Nero BurnLite 10 contains simply data burning and disc copying features for CDs and DVDs. Additional features and functionality are available with an upgrade to Nero Burning ROM or Nero Multimedia Suite 10.

    To znamená, že touto free verziou Nera je možné len napaľovať dáta na CD a DVD disky a kopírovať CD a DVD disky (toto umožňuje aj Window Explorer pod Windows XP a vyššie). Je to len oklieštená verzia Nera. Ak potrebuješ napaľovať napr. obrazy diskov, vytvárať DVD filmy, hudobné CD alebo iné funkcie, tak tieto sú v Nero BurnLite blokované.

    TO je ako keby si dostala tranzistor, na ktorom je naladená stále len jedna stanica. AK by si chcela chytať iné stanice, musela by si si to dokúpiť.

    majjkaa je offline (nepripojený) majjkaa

    majjkaa
    Aaaahojte! ))
    Ja som mala Nero neviem presne verziu ale ikonka bola nazvana ze Nero SmartStart, ale omylom mi to zmazali......tak som myslela ze staci to stiahnut znovu Nero Smartatart ). Bolo v tom nero vision atd...potrebujem konvertovat avi.
    Tak uz viem Dakujem za vysvetlenie )
    S tou "cernotou" som si to neuvedomila.....to ma naozaj mrzi!
    Chobot a PotPalo nerobte si zo mna srandu hej? ale nie vazne vdaka za vase rady s nadychom srandy )) cus! ostatnym tiez dik!!!

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    majjkaa Pozri príspevok
    Aaaahojte! ))
    Ja som mala Nero neviem presne verziu ale ikonka bola nazvana ze Nero SmartStart, ale omylom mi to zmazali......tak som myslela ze staci to stiahnut znovu Nero Smartatart ). Bolo v tom nero vision atd...potrebujem konvertovat avi.
    Tak uz viem Dakujem za vysvetlenie )
    S tou "cernotou" som si to neuvedomila.....to ma naozaj mrzi!
    Chobot a PotPalo nerobte si zo mna srandu hej? ale nie vazne vdaka za vase rady s nadychom srandy )) cus! ostatnym tiez dik!!!
    Ak si si zmazala len ikonu, tak program ti zostal na disku. Ty si zmazala len odkaz na program, nemusíš znovu sťahovať a inštalovať celého Nera. Podľa všetkého si program neodinštalovala.

    Daj si vyhľadať na disku C: slovo "NERO" a nájde ti program, ktorým sa spúšťa úvodná obrazovka Nera. Bude to niekde v adresári C:\Program files\...

    Sprav si z toho programového súboru znovu odkaz na ploche všetko ti pôjde tak, ako predtým.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Alebo klikni na Štart- Všetky programy- nájdi Nero- po kliknutí naň sa rozbalia všetky súčasti Nera, ktoré máš nainštalované. Klikni na tú ktorú chceš mať na ploche pravým tl. myši a Odoslať kam- Pracovná plocha-vytvoriť odkaz.

    Naposledy upravil KoxXxo : 07.12.10 at 09:44

    majjkaa je offline (nepripojený) majjkaa

    majjkaa
    Chlapci ste super ze sa starate! Nero mam zmazany uplne cely, neviem ako k tomu doslo, ani sa uz radsej asi nechcem dozvediet, lebo by ma po..... A teraz nie a nie nainstalovat nejaky schopny program, bud obsahuje virus alebo zle seriove cislo no horor...!! papaa

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    A skúsila si niečo čo je pre domáce použitie zdarma?
    Napríklad balík Ashampoo Burningstudio Free:
    http://www.stahuj.centrum.cz/multime...studio-free/?g[hledano]=napalovaci%20%20program&g[oz]=6.77

    Alebo CD BurnerXP:
    http://www.stahuj.centrum.cz/multime...urnerxp-pro/?g[hledano]=napalovaci%20%20program&g[oz]=4.3.8.2474&g[up]=Pro

    Vírusy tam nie sú, sériové čísla nepotrebuješ, vyskúšaj.

    P.S. Nero je zmazaný, nevieš ako, ak to bolo len zmazané a nie korektne odinštalované, na disku ti zostalo mnoho adresárov a súborov z Nera. Nehovoriac o stovkách!! záznamov v registroch Windows. To všetko ti len zaberá miesto, spomaľuje počítač. Niekto skúsený (alebo ty...?) by sa ti na to mal pozrieť a poodstraňovať tie zbytky.
    Naposledy upravil Stevo5 : 07.12.10 at 17:21

    majjkaa je offline (nepripojený) majjkaa

    majjkaa
    Stevo5 ano ano ja som uz vsetko poodstranovala az potom som zacala s hladanim noveho. A Dakujem Ti za pomoc nieco vyskusam

    AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

    AntekaK
    Dobrý deň, poradíte mi prosím Vás, ktorý "Nero" free by som si mohla stiahnuť pre operačný systém Windows 7? Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.