Zavrieť

Porady

najvyssie poschodie

Ake mate skusenosti s byvanim na najvyssom poschodi, tehlovy dom, rovna strecha, byt nie je rohovy. rozhodujem sa o kupe. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    bývam na najvyššom poschodí už 20 rokov...
    žiadné búchanie,nepočuť zvuky z ulice, nikto na vás nepraší,nepľuje..
    byt je teplý, zatiaľ väčšie problémy so strechou neboli, dúfam,že ani nebudú,
    nikto vás nevytopí........
    jediným problémom v lete je teplo........... keď sa nahreje hore strecha je to ako v saune.......vetrať sa veľmi nedá, kedže vonku je tiež teplo....... ale poslednú dobu to nie je len probém horných bytov, ale celkovo.... uvažujeme nad klimatizáciou......

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...celý život som "pod nebom"..a nikde inde by som si nezvykla..bývanie na samom vrchu má kopu výhod-nikto ti nepráši na hlavu tepišteky a prachovky, ani popol z cigariet...ak je dobrá strecha, je to superbývanie...
    ..pre mňa nevýhoda rovnej strechy je teplo v lete...a záleží na tom, aká je poloha bytu, kde a kedy máš slnko...

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    tiez byvam navrchu s vytahom a som velmi spokojna uz 20 r. {klopkam na drevo}

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    30 rokov bývam na vrchnom 4. podlaží, pohodička, kľud, nepočujem žiadne klopkanie od "vrchných" susedov, strecha je zateplená, naše sedeníčko na chodbe nemá chybu...nemenila by som za nič na svete.....jediná výtka, nemáme výťah

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Ja som tiež na štvrtom, ale s výťahom juppííí ...ale v kancli

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Tezaurus Pozri príspevok
    4 poschodie a tiez bez vytahu

    Ten výťah ti bude možno chýbať za pár rokov, riešenie je vždy, zmena...ale ak sa o to niekto správne stará, nie je problém, inak to poschodie je ideálne...tá starostlivosť platí aj na strechu, tak si zisti hlavne akí sú susedia, správca atď. To je dosť dôležité. Ak je dom len s pár bytmi, ťažko sa tvorí fond opráv, atď, atď...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Koľkaté poschodie?
    Rovná strecha je nočná mora. Moji rodičia bývali 40 rokov na hornom poschodí, a ročne niekoľko krát im zatekalo. Či leto, či zima. Pamätám, že otec nespočetne veľa krát bol na streche v zime zhadzovať roztápajúci sneh.
    Našťastie už majú nadstavbu, a tento problém sa odstránil.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Koľkaté poschodie?
    Rovná strecha je nočná mora. Moji rodičia bývali 40 rokov na hornom poschodí, a ročne niekoľko krát im zatekalo. Či leto, či zima. Pamätám, že otec nespočetne veľa krát bol na streche v zime zhadzovať roztápajúci sneh.
    Našťastie už majú nadstavbu, a tento problém sa odstránil.

    Keď je dobrý správca alebo schopné SVB nemá sa čoho báť Ja by som to brala, ale zaleží aj od iných vecí, nielen od toho či som na samom vrchu.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Byt mám na samom spodu a kanceláriu na samom vrchu, hádajte kde som ešte teraz ?

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    byvanie hore ma aj dalsiu vyhodu, a sice sa tam nepraši ... com vyssie byt, tym menej prachu v nom ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.