Zavrieť

Porady

Sny

O čom sa Vám sníva?Myslíte že sny sú odrazom stavu duše,alebo ide o nenaplnené obrazy vašich tajných túžob? Verite ich výkladom podla snára? želám dobrý spánok a len príjemné sny,lebo opak može nalomit zdravie-preto som tento príspevok zaradil do tejto témy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

    som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac vcielkaisr
    Niekedy sa my nesníva nič,vtedy je asi najlepší spánok.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    trisestri Pozri príspevok
    O čom sa Vám sníva?Myslíte že sny sú odrazom stavu duše,alebo ide o nenaplnené obrazy vašich tajných túžob? Verite ich výkladom podla snára? želám dobrý spánok a len príjemné sny,lebo opak može nalomit zdravie-preto som tento príspevok zaradil do tejto témy.
    Ani nechci vedieť....

    miroslavala je offline (nepripojený) miroslavala

    miroslavala
    mne sa snivaju same hororove situacie. Utekam pred niekym, skryvam sa, padam, placem, kricim... Nemyslim, ze toto je mojou tajnou tuzbou

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    miroslavala Pozri príspevok
    mne sa snivaju same hororove situacie. Utekam pred niekym, skryvam sa, padam, placem, kricim... Nemyslim, ze toto je mojou tajnou tuzbou
    Aj mne občas- už ma aj káčer donald naháňal zo sekerou..., ale to už tak dávnejšie...

    kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

    kamoska1
    Niekedy sa mi snívajú také blbiny,na ktoré si ani nepomyslím,niekedy normálne veci,niekedy erotické sny,to sú tie lepšie.Nikdy som sa nezaoberala vykladom snov,hoci mame doma aj snár.Len jedno mam overené,keď sa sníva o kalnej špinavej vode,to je choroba.Po pár krat sa mi snívalo o vode špinavej a o par dní angína jak vyšitááá.O malych deťoch,to sú starosti.
    Naposledy upravil kamoska1 : 13.12.10 at 20:56

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Čaute viem,že je to mimo témy ale týka sa to snov...
    často keď spím si škriabem ruky, keď ležím vyrovnám ich, zdvihnem dám si dolu rukáv a začnem sa škrabať po rukách,potom prestanem...
    a toto robím len počas spánku a často sa na to zobudím...a dnes som si škrabala dlane ale aj celé ruky.. neviete čo to môže byť?ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.