Zavrieť

Porady

Keramika na krbovú piecku

Dobrý deň.
Kúpila som si krbovú pec od firmy Romotop typ Haro. Dymovod mám zo zadu a tak som si vymyslela, že na vrchnej časti piecky by mohla byť keramická doska, ktorá by približne korešpondovala s farbou keramiky, ktorá už na piecke je. Piecke by to dosť pridalo na vzhľade a keramika by plnila aj ďalšiu funkciu - dlhšie by vyžarovala teplo.
Lenže firma Romotop takézo služby neposkytuje. Preto hľadám iné možnosti, kde by som mohla dať túto keramickú platňu vyrobiť. Dodať požadovaný presný tvar a farbu (sahara) by nebol problém.
Vedel by mi niekto prosím poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    úžasné kúsky toto je niečo po čom túžim, ale v paneláku môžem na krásnu a teplučkú keramickú pec zabudnúť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ale to nie je predsa ono, aj to prikladanie patrí k tomumne sa nepáčia ani tie super moderné, tie sú tuším na lieh? pozerať na blikajúce plamene, chlipkať varené vínko to je vončo

    Keramika na krbovú piecku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.