Zavrieť

Porady

RÁZOVÉ VLNY. Má niekto osobné skúsenosti ?

Od marca sa trápim s bolesťami chodidiel kôli tzv. pätnej ostrohe.
Viem,že o tejto téme sa tu už niekedy hovorilo,no mňa by zaujímali osobné skúsenosti s terapiou rázovými vlnami. Je dosť drahá a ja viem iba o jednej klinike v Bratislave kde ju robia, no tá je asi najdrahšia v sk. Hlavne by ma zaujímalo,či naozaj pomáha. Mám už za sebou obstreky,ultrazvuk aj magnetoterapiu. Nezabralo.
Ďakujem za akékoľvek informácie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    v Čechách stojí jedno sedenie 500.-čk, tu tuším 50e+ nejaká vstupná diagnostika, neviem síce načo keď diagnóza je potvrdená RTG snímkom . viem že to je v BA, treba absolvovať 7-8 sedení.
    Ja som momentálne bez bolesti od augusta pijem každé ráno na lačno 2dc vody+1 pol. lyžica jablčného octu+ kávová lyžička medu. možno to je smiešne, ale fakt ma päta nebolí

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    cincinela Pozri príspevok
    Od marca sa trápim s bolesťami chodidiel kôli tzv. pätnej ostrohe.
    Viem,že o tejto téme sa tu už niekedy hovorilo,no mňa by zaujímali osobné skúsenosti s terapiou rázovými vlnami. Je dosť drahá a ja viem iba o jednej klinike v Bratislave kde ju robia, no tá je asi najdrahšia v sk. Hlavne by ma zaujímalo,či naozaj pomáha. Mám už za sebou obstreky,ultrazvuk aj magnetoterapiu. Nezabralo.
    Ďakujem za akékoľvek informácie.
    Bolesti v päte

    http://www.porada.sk/t57034-bolesti-v- pate.html

    RÁZOVÉ VLNY. Má niekto osobné skúsenosti ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.