Zavrieť

Porady

Hieroglyfy v gmaile

Ahojte, v došlej pošte v gmaile mám nejaké nečitateľné hieroglyfy - neviete čo s tým? Asi pred dvoma dňami sa mi "natískal" japonský jazyk, to som dala že nechcem, a odvtedy mám tieto problémy...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V g-maili>Nastavenia>Všeobecné>Jazyk>Jazyk zobrazenia produktu Gmail nastav na Slovensky.
    Ak to robí Mozilla>Nástroje>Možnosti>Obsah>Jazyky>Vybrať a zvoliť Slovensky (sk)

    Yvonne je offline (nepripojený) Yvonne

    Yvonne
    na gmaile nie je taká voľba - asi mi nezapaľuje - mám ísť na nastavenia internetu?

    Yvonne je offline (nepripojený) Yvonne

    Yvonne
    robí to len v došlej pošte, odoslaná a všetky správy sú v poriadku, idem skúsiť ten link - ĎAKUJEM!

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    ten link bol prilozeny skor k druhej casti otazky...

    asi ti nepomoze,ak ti to blbne len v poste.

    Yvonne je offline (nepripojený) Yvonne

    Yvonne
    Ten link fakt nepomohol... a zabudla som: robí hieroglyfy aj pri prihlasovaní, kým sa načíta adresa... :-( máte ešte niekto nejaký nápad? Vopred ďakujem!

    kovajo je offline (nepripojený) kovajo

    kovajo
    Stiahni si novu Mozzilu,staru idinstaluj a znovu ju nainstaluj a malo bi to fakcat ako presdtym.

    Yvonne je offline (nepripojený) Yvonne

    Yvonne
    kovajo Pozri príspevok
    Stiahni si novu Mozzilu,staru idinstaluj a znovu ju nainstaluj a malo bi to fakcat ako presdtym.
    mozillu nemám vôbec žiadnu nainštalovanú...

    Yvonne je offline (nepripojený) Yvonne

    Yvonne
    misoft Pozri príspevok
    V g-maili>Nastavenia>Všeobecné>Jazyk>Jazyk zobrazenia produktu Gmail nastav na Slovensky.
    Ak to robí Mozilla>Nástroje>Možnosti>Obsah>Jazyky>Vybrať a zvoliť Slovensky (sk)
    slovenský jazyk tam mám, skúsila som to prepísať na český a potom na slovenský -funguje to len jednorázovo... keď sa opäť prihlásim do pošty, je to po starom - hieroglyfy!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.