Zavrieť

Porady

BlackBerry Curve 3G 9300, telefon

Ahojte všetci,
mám problém s ktorým si neviem poradiť, týka sa to presne telefonu od orange BlackBerry Curve 3G 9300,nejde mi vobec nastaviť bluetooth a ani wifi nejde,ako idem na správa pripojeni -bluetooth zapnuto a tam sa mi ukazuje len Bluetooh zapnuto ale nie je odfajklí ale je tam pomlčka biela.Z tohto telefonu BlackBerry som normálne odoslala fotku cez blutooth na iný telefon ale z toho iného telefonu vobec nejde poslat na už spomínaný tel.BlacBerry stále mi to ukazuje pripojenie Bluetooth zlyhalo a potom ked dám opakovat odosielanie tak mi tam vypíše skontrolujte druhe zariadenieako telefon BlackBerry:funkcia Blutooth zapnutá, zariadenie musí byť viditelné a v dosahu hmm už vobec neviem čo by som mala urobit aby mi to išlo.Návody na BlackBerry to som všetko vyskušala čo sa tyka blutooth mam prečítane a vyskusane a stále ten istý problém.ďakujem za Vaše rady budem nesmierne vďacna lebo ja už si neviem pomoct ako na to!!!%DAKujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    BlackBerry Curve 3G 9300, telefon

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.