Zavrieť

Porady

živnosť vs. funkcia

čaute ak som živnostník a nemam zamestnancov. chcel by som si dať funkciu pod meno aby to nebolo take suche... mate niekto niake skusenosti ? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Padre_SVK Pozri príspevok
    čaute ak som živnostník a nemam zamestnancov. chcel by som si dať funkciu pod meno aby to nebolo take suche... mate niekto niake skusenosti ? dakujem
    však už si si dal funkciu v profile

    Padre_SVK
    Zamestnanie - predvolené
    iné
    Zamestnanie - iné
    priživnik
    Krajina
    SK


    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Pri živnosti?!? Žeby majiteľ?

    P.S.: Bez urážky a mimo témy: Nie je to snobizmus dávať si ešte aj nejakú funkciu, ak je zrejmé, že ide o majiteľa - živnostníka - szčo?

    Mária.K. je offline (nepripojený) Mária.K.

    Mária.K.
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Pri živnosti?!? Žeby majiteľ?

    P.S.: Bez urážky a mimo témy: Nie je to snobizmus dávať si ešte aj nejakú funkciu, ak je zrejmé, že ide o majiteľa - živnostníka - szčo?
    Mala som v minulosti jedného klienta-fyzickú osobu, ktorá podnikala na základe živnostenského listu. Vizitky si dal urobiť v nasledovnej podobe:

    ABCD (ABCD=dodatok obchodného mena)
    Janko Mrkvička (jeho meno a priezvisko)
    riaditeľ firmy
    Tento živnostník vykonával živnosť sám, bez zamestnancov.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Padre_SVK Pozri príspevok
    čaute ak som živnostník a nemam zamestnancov. chcel by som si dať funkciu pod meno aby to nebolo take suche... mate niekto niake skusenosti ? dakujem
    1. vedúci
    2. riaditeľ
    3. generálny riaditeľ
    atď.
    Nezabudni pridať aj aktuálne foto, aby každý vedel s akou dôležitou osobou má do činenia. A samozrejme dať to na billboardy okolo všetkých ciest.

    Len tam neuvádzaj pracovnú náplň. To by potom mohli po tebe všeličo chcieť. A ty si tam predsa na reprezentáciu.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    teda, budem absolutne ale toto mi nedá, ospravedlňujem sa .

    Prijímal sa do práce kurič. Bol dôchodca a pred tym bol "niekto" Tak teraz trval na tom, že musí mať v pracovnej zmluve napísane: Vedúci výroby a distribúcie tepla V skutočnosti bol naozaj kurič, nebola to veľká prevádzka. Tak mu to tam aj napísali

    A ešte som niekde čítala "Kozmetička luxusných podlahových krytín" - mala to byť upratovačka.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    všeobecne známe "sociálna pracovníčka" prostitútka .Kdesi som čítal že v USA keď má firma dvoch zamestnancov tak jeden je riaditeľ a druhý prezident spoločnosti.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Dáša_ Pozri príspevok
    teda, budem absolutne ale toto mi nedá, ospravedlňujem sa .

    Prijímal sa do práce kurič. Bol dôchodca a pred tym bol "niekto" Tak teraz trval na tom, že musí mať v pracovnej zmluve napísane: Vedúci výroby a distribúcie tepla V skutočnosti bol naozaj kurič, nebola to veľká prevádzka. Tak mu to tam aj napísali

    A ešte som niekde čítala "Kozmetička luxusných podlahových krytín" - mala to byť upratovačka.
    Dáška, veď to je naša Monika? Aj bilbord(avatar) sa jej zadaril. http://www.porada.sk/member.php?u=1097

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Marína Pozri príspevok
    Dáška, veď to je naša Monika? Aj bilbord(avatar) sa jej zadaril. http://www.porada.sk/member.php?u=1097

    jááj, vidíš, tak to som potom zjavne čítala tu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.