Zavrieť

Porady

V com prehliadat fotky?

Prosim o radu,

na prehliadanie fotiek som si zmenila Microsoft office picture manager a nedaju sa mi v tom upravovat fotky, zmensit, vystrihnut, farba a tak...
A neviem prist na to..aky som mala predchadzajuci program v ktorom sa to dalo...ani ked skusam vsetky moznosti, nemam to tam. Neviete mi v tom poradit? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Klikni pravým tl. myši na fotku, Otvoriť v programe, Vybrať program a tam ho nájdeš, ak si ho neodinštalovala. A v MOffice pic manager by to tiež malo ísť cez ponuku Úpravy.

    lienka31 je offline (nepripojený) lienka31

    lienka31
    No to ked urobim nenaskoci mi tam to co som mala, len take windows prehliadanie tak do radu, kde hore nemam listu subor, upravy a tak...iba dole sipku na posuvanie, ulozit, otocit...a v mikrosoft mi upravy nejdu, tiez neviem preco, vsetko je bledosive-teda neaktivne ...neviem preco..

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    lienka31 Pozri príspevok
    Prosim o radu,

    na prehliadanie fotiek som si zmenila Microsoft office picture manager a nedaju sa mi v tom upravovat fotky, zmensit, vystrihnut, farba a tak...
    A neviem prist na to..aky som mala predchadzajuci program v ktorom sa to dalo...ani ked skusam vsetky moznosti, nemam to tam. Neviete mi v tom poradit? Dakujem
    Nainštaluj si IrfanView. JE aj v SK verzii a je free.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Ja by som potreboval vytvorit z fotky (obrazku) len kontury. Existuje free sabatierov efekt, alebo je nieco este lepsie a free?

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Tak som skusil acdsee 12, nepomohol, kedysi som robil kontury v nejakom programe celkom bez problemov, pamatam si, ze som najskor previedol obrazok do ciernobieleho formatu, potom aplikoval sabatierov efekt. Prave ten v acdsee chyba. Dakujem za ochotu.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Máte legálnu verziu microsoftu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.