Zavrieť

Porady

Stupnica platových taríf

Prosím vás, kde nájdem aktuálnu stupnicu platových taríf NEŠTÁTNYCH zamestnancov? Zaujíma ma hlavne platový stupeň 5b.
Ďakujem!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    ivikz
    Prosím vás, kde nájdem aktuálnu stupnicu platových taríf NEŠTÁTNYCH zamestnancov? Zaujíma ma hlavne platový stupeň 5b.
    Ďakujem!!!
    Akých zamestnancov myslíš? Májm dojem, že ten stupeň 5b bude uvedený v nejakej vašej internej smernici. Stupnica platových taríf sa vo firmách vypracováva v kolektívnych zmluvách alebo iných interných smerniciach.

    ivikz je offline (nepripojený) ivikz

    ivikz
    Vôbec sa do toho nerozumiem... Som absolventka Vyššieho odborneho študia (Manažment cestovných kancelárií) a v zamestnani nam prislucha platova tarifa 5b. Rada by som sa dopracovala k tomu, koľko to asi je..
    A ďakujem za odpoveď!

    ivikz je offline (nepripojený) ivikz

    ivikz
    Zita4
    Akých zamestnancov myslíš? Májm dojem, že ten stupeň 5b bude uvedený v nejakej vašej internej smernici. Stupnica platových taríf sa vo firmách vypracováva v kolektívnych zmluvách alebo iných interných smerniciach.
    Vôbec sa do toho nerozumiem... Som absolventka Vyššieho odborneho študia (Manažment cestovných kancelárií) a v zamestnani nam prislucha platova tarifa 5b. Rada by som sa dopracovala k tomu, koľko to asi je..
    A ďakujem za odpoveď!

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    ivikz
    Vôbec sa do toho nerozumiem... Som absolventka Vyššieho odborneho študia (Manažment cestovných kancelárií) a v zamestnani nam prislucha platova tarifa 5b. Rada by som sa dopracovala k tomu, koľko to asi je..
    A ďakujem za odpoveď!
    Keď máš pracovnú zmluvu, musíš tam mať uvedenú aj mzdu. Neboj sa mzdárky alebo personalistky na všetko opýtať. Máš na to právo.

    ivikz je offline (nepripojený) ivikz

    ivikz
    Ja práve-že ešte nepracujem, len chcem byť dopredu informovaná, na koľko mám právo, keďže pri ukončení vzdelania sme boli avizovaní len o tarife 5b pre absolventov tohoto štúdia.
    Ale chápem, ak to nie je verejná ale interná záležitosť...
    Aj tak dík a pekný zbytok dňa prajem!

    ivikz je offline (nepripojený) ivikz

    ivikz
    Zita4
    Keď máš pracovnú zmluvu, musíš tam mať uvedenú aj mzdu. Neboj sa mzdárky alebo personalistky na všetko opýtať. Máš na to právo.
    Ja práve-že ešte nepracujem, len chcem byť dopredu informovaná, na koľko mám právo, keďže pri ukončení vzdelania sme boli avizovaní len o tarife 5b pre absolventov tohoto štúdia.
    Ale chápem, ak to nie je verejná ale interná záležitosť...
    Aj tak dík a pekný zbytok dňa prajem!

    Stupnica platových taríf

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.