Zavrieť

Porady

Veľká výročná anketa- Poraďák roka 2010, kategória účtovník roka vo vedľajšej úlohe..

Anketa: Poráďákom roka v kategorii účtovník vo vedľajšej role by sa mal stať...

Počet hlasujúcich
206. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Melnick

    34 16.50%
  • hnedoočka

    16 7.77%
  • drobeceva

    25 12.14%
  • alla66

    25 12.14%
  • sito

    19 9.22%
  • verkaz

    16 7.77%
  • kazu

    17 8.25%
  • búchač

    19 9.22%
  • marjankaj

    19 9.22%
  • oliwa

    16 7.77%
Ahojte, keďže sa blíži koniec roka a oceňujú sa výsledky ako športovec roka a pod., napadlo ma,že by sme si mohli len tak neoficiálne vyhlásiť ľudí ktorí nám najviac pomohli a pomáhajú nám všetkým- pre objektivitu robím 2 kategorie- kategória 1. .- sem nominujem viacmenej čistých účtovníkov a prispievateľov najma do odborných tém , keďže Porada je najma o účtovníctve a kategória 2. tam nominujem ľudí ktorí sa síce venujú aj účtovníctvu ale zapajájú sa aj do neodborných tém, roznych pokecov a pod.

Fakt by bolo dobré si aspoň takto uctiť ľudí ktorí na úkor svojho času, zadarmo ponúkajú dobré rady a pomáhajú nám všetkým...

Ja skúsim u Richarda vybaviť pre troch najlepších nejaký diplom a nejakú "mini-cenu", čo ja viem draka zadarmo, alebo niečo také...

Ľudkovia, fakt to berte vážne a zbytočne nefrflite a hlavne ma neukameňujte...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahojte, keďže sa blíži koniec roka a oceňujú sa výsledky ako športovec roka a pod., napadlo ma,že by sme si mohli len tak neoficiálne vyhlásiť ľudí ktorí nám najviac pomohli a pomáhajú nám všetkým- pre objektivitu robím 2 kategorie- kategória 1. .- sem nominujem viacmenej čistých účtovníkov a prispievateľov najma do odborných tém , keďže Porada je najma o účtovníctve a kategória 2. tam nominujem ľudí ktorí sa síce venujú aj účtovníctvu ale zapajájú sa aj do neodborných tém, roznych pokecov a pod.

Fakt by bolo dobré si aspoň takto uctiť ľudí ktorí na úkor svojho času, zadarmo ponúkajú dobré rady a pomáhajú nám všetkým...

Ja skúsim u Richarda vybaviť pre troch najlepších nejaký diplom a nejakú "mini-cenu", čo ja viem draka zadarmo, alebo niečo také...

Ľudkovia, fakt to berte vážne a zbytočne nefrflite a hlavne ma neukameňujte...
Stano, a neskončí to tak ako referendum? Ak sa nezapojí viac ako 50%, tak to bude neplatné a tie ceny zhrabneš ty? Aha, preto si ich nezverejnil?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stanislav 1975 Pozri príspevok
.
.
.
Ľudkovia, fakt to berte vážne a zbytočne nefrflite a hlavne ma neukameňujte...
Ak zbytočne nie, tak užitočne frflať môžem? Zajtra aká bude vyhlásená kategória? Skokan roka? Malina roka? ...................atd.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stano! Čo si sito, vymyslel? Aké sito? Nerob na porade pretrasy, vyťahá Ťa niekto za vlasy. Prejdu Ťa tie špásy, Ukrajincov, nech Ti narobia klobásy.
Naposledy upravil sito : 06.01.11 at 00:10
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Stano, a čo je to účtovník vo vedľajšej role? V susedovej role,alebo v nepooranej role? A to ty si vyberal účtovníkov? Vo vedľajšej role? Ak nie z role, potom si urazil účtovníkov? Ty tárajko. Ty vieš často pobaviť. Pobaviť?
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stano, oráč. Vie zaplúžiť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak som sa dala do "gala" a čakám na vyhlásenie druhotriedneho účtovníka.



Dúfam iba, že mi nespadne ramienko a neodhalím to, čo odhaliť nechcem. Síce som krajčírke naznačila nech ľavé ramienko zbodne iba jedným stehom .Tiež verím, že umelé mihalnice mi vydržia počas celého slávnostného ceremoniálu a bohatá umelá hriva mi zakryje jazvy po plastike. Hovoriť nebudem, lebo jednak nebudem na stupni víťazov, ale aj tak by som sa zmohla iba na úsmev, lebo kozmetička mi vpichla trocha viac kyseliny hyalurónovej a teraz mám problém otvoriť ústa.

Ale,že mi modrá pristane - to musíte uznať.
Naposledy upravil Melnick : 06.01.11 at 09:51
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Úúúúúúúhááá drúhááá?

Aj, modrá je dobrá.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahojte, keďže sa blíži koniec roka a oceňujú sa výsledky ako športovec roka a pod., napadlo ma,že by sme si mohli len tak neoficiálne vyhlásiť ľudí ktorí nám najviac pomohli a pomáhajú nám všetkým- pre objektivitu robím 2 kategorie- kategória 1. .- sem nominujem viacmenej čistých účtovníkov a prispievateľov najma do odborných tém , keďže Porada je najma o účtovníctve a kategória 2. tam nominujem ľudí ktorí sa síce venujú aj účtovníctvu ale zapajájú sa aj do neodborných tém, roznych pokecov a pod.
Melnick Pozri príspevok
Tak som sa dala do "gala" a čakám na vyhlásenie druhotriedneho účtovníka.
Majka len sa toľko nevytešuj. Ak zverejní aj do akých "pokecov" si sa zapájala, tak neviem, neviem, či nebudeš "prekvapkaná"
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Stanko kde bude recepcia ? To aby sme sa už chystali
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
marjankaj Pozri príspevok
Majka len sa toľko nevytešuj. Ak zverejní aj do akých "pokecov" si sa zapájala, tak neviem, neviem, či nebudeš "prekvapkaná"
Janko !!! dúfam, že mu neprezradíšššššš.

Veď reč o záchrane celosvetového mieru mám pripravenú na 3 strany. A keby Evka Drobecevka vyhrala, tak už mám vymyslené, že bola v dvoch nemenovaných osadách a kupovala si hlasy - varením guľášu a vínka.
Toto ale tiež nikomu neprezraď, lebo to je môj tajný tromf,ináč Ti zruším priateľstvo!!!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Melnick Pozri príspevok
Tak som sa dala do "gala" a čakám na vyhlásenie druhotriedneho účtovníka.



Dúfam iba, že mi nespadne ramienko a neodhalím to, čo odhaliť nechcem. Síce som krajčírke naznačila nech ľavé ramienko zbodne iba jedným stehom .Tiež verím, že umelé mihalnice mi vydržia počas celého slávnostného ceremoniálu a bohatá umelá hriva mi zakryje jazvy po plastike. Hovoriť nebudem, lebo jednak nebudem na stupni víťazov, ale aj tak by som sa zmohla iba na úsmev, lebo kozmetička mi vpichla trocha viac kyseliny hyalurónovej a teraz mám problém otvoriť ústa.

Ale,že mi modrá pristane - to musíte uznať.
Melnick, dúfam, že to vyhráš! Len by ma zaujímalo, ako si tú parádu zaúčtuješ...
A ešte by ma zaujímalo, akým nedopatrením som sa dostala medzi nominovaných /aj keď len na vedľajšej roli , alebo vo vedľajšej role /- však ja som účtovníctvo nikdy veľmi nemusela, pamätám si z neho akurát dve strany, má dať a dal, nejakú tú šibeničku a účet 210 Peniaze na ceste... a tie sú na tej ceste furt, nie a nie si ku mne nájsť cestu!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a fíha .../ ...slušnosť mi v tak vážnej téme nedovolí to obligátne " a kua ".../

To aj ja som tam šmarený , že nominovaný ....???

0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

buchač Pozri príspevok
...a fíha .../ ...slušnosť mi v tak vážnej téme nedovolí to obligátne " a kua ".../

To aj ja som tam šmarený , že nominovaný ....???

neviem, ja vidím, že je nominovaný nejaký búchač
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Heni, a nemôže to byť náhodou jeho alter ego? A žeby to lepšie?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...horšie ...dĺžeň má ....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Melnick Pozri príspevok
Tak som sa dala do "gala" a čakám na vyhlásenie druhotriedneho účtovníka.



Dúfam iba, že mi nespadne ramienko a neodhalím to, čo odhaliť nechcem. Síce som krajčírke naznačila nech ľavé ramienko zbodne iba jedným stehom .Tiež verím, že umelé mihalnice mi vydržia počas celého slávnostného ceremoniálu a bohatá umelá hriva mi zakryje jazvy po plastike. Hovoriť nebudem, lebo jednak nebudem na stupni víťazov, ale aj tak by som sa zmohla iba na úsmev, lebo kozmetička mi vpichla trocha viac kyseliny hyalurónovej a teraz mám problém otvoriť ústa.

Ale,že mi modrá pristane - to musíte uznať.
Melnick - a ešte by si mohla prípadným záujemcom /resp. záujemkyniam, lebo predpokladám, že chlapci o jeho služby záujem mať nebudú / uviesť meno a telefón na Tvojho vizážistu...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Oliwa Pozri príspevok
Melnick - a ešte by si mohla prípadným záujemcom /resp. záujemkyniam, lebo predpokladám, že chlapci o jeho služby záujem mať nebudú / uviesť meno a telefón na Tvojho vizážistu...
Oliwa, to ja sama zvládam tento image pomedzi daňové priznania.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Práve analyzujem výsledky a ďalší postup- všetko pekne ukončím ako sa patrí asi v pondelok...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Melnick Pozri príspevok
Oliwa, to ja sama zvládam tento image pomedzi daňové priznania.
Si kočka, si kočka, si kočka...
No teda ak to s týmto outfitom nevyhráš, tak nevďak vládne svetom...
A Erika Judínyová si môže zbaliť svoje pozadie i popredie - na Teba nemá...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Heni Pozri príspevok
neviem, ja vidím, že je nominovaný nejaký búchač
No s dlhým vyzerá lepšie ako s krátkym.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať