Zavrieť

Porady

kde to vopchat??????

zdravym.. mohol by mi niekto poradit ?
vytiahol som z Pc(zakladne dosky či matičnej ale jak sa to vola )vytiahol som s tamat kablik cez ktore mam napojene 2usb a vystup na sluchadla(na prednej strane PC) a potom ked som chcel ten kablik zapchat naspet tak som zabudol z kadial som ho vytiahol ale viem skade pribležne ..len problem je že su tam 3 take zasuvky pre ten taky kolikovy system .. a neviem do ktoreho to mam zapchat .. na jednom piše USB 1.potom USB 2 a na tretiom neviem čo .. a potreboval by som vediet že do ktoreho to vopchat lebo mi tie USB vstupi nechcu ust ked do nich vopcham USB.čko
dufam že to niekto pochopil

diky za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No na tom tretiom co nevies co je, tak je tam asi napisane, ze front panel a to je ten co mas v predu na PC (2*USB a sluchadla a mikrofon)
    Prip. to mas v manuali k doske, ze co sa kde strka

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Čo sa týka USB je to jedno či do USB1 alebo USB2 ,ak je to jeden konektor kde sú tie kábliky spolu.

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    zlatá stredná cesta skús USB2. Ale daj pozor či to ide aj naopak. Radšej by som pozrel do manuálu ( knižočky ) k základnej doske ak máš. Ak nie, tak pozri na nete manuál.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Fero11 Pozri príspevok
    No na tom tretiom co nevies co je, tak je tam asi napisane, ze front panel a to je ten co mas v predu na PC (2*USB a sluchadla a mikrofon)
    Prip. to mas v manuali k doske, ze co sa kde strka
    tak sorry ten front panel je na indikaciu hdd, vypinac, restart

    majky2539 je offline (nepripojený) majky2539

    majky2539
    typ dosky .. dufam že to je toto :
    model:GA-G31M-S2L .... GIGABYTE S-series Motherboards

    a kupil si wifi router a nastal prblem v PC mam len jeden LAN port na sietovy kabel . a ked chcem zapojit wifi router tak nemam kde ..da sa kupit nejak arozdvojka ale niečo take aby som ma 2 zasuvky LAN port?
    diky za odpoved

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Sieťový kábel ,ktorý je teraz v PC ide do routra a z routra do PC cez kábel alebo wifi.Samozrejme ak do PC cez wifi musí byť v Pc wifi karta,tá je výbavou skoro každého notebooku.

    http://www.atcomp.sk/downloads/skman..._switch_AP.pdf

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    majky2539 Pozri príspevok
    typ dosky .. dufam že to je toto :
    model:GA-G31M-S2L .... GIGABYTE S-series Motherboards

    a kupil si wifi router a nastal prblem v PC mam len jeden LAN port na sietovy kabel . a ked chcem zapojit wifi router tak nemam kde ..da sa kupit nejak arozdvojka ale niečo take aby som ma 2 zasuvky LAN port?
    diky za odpoved
    Takze specifikaciu dosky mas tu http://www.gigabyte.com/products/pro...id=2693&dl=#ov manual mozes stiahnut priamo z toho linku http://download.gigabyte.eu/FileList...s2l(s2c)_e.pdf a na strane 8 mas co mas kde zapojit
    ------
    S tym wifi routerom neviem co zamyslas, naco chces 2x LAN porty ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.