Zavrieť

Porady

RYANAIR - prenos predmetov

caute, chcela som sa opýtať, či je možné u spoločnosti Ryanair previesť so sebou toaletnú vodu ... objemom vyhovuje podmienkam, no zaujima ma ci je vobec mozne preniest takuto horlavu latku..diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    V kufri mozes aj liter
    V prir. batozine do 100ml-mozu ziadata ukazat

    Nedavno som letela,v kufri som mala vonavku,kozmetiku,aj liter domaceho
    ...bez problemov

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    Batozina Ryanair

    Zapisana batozina - Checked baggage
    - vo "velkej" batozine ktora ide do podpalubia sa mozu prevazat rozne veci rozneho mnozstva a objemu, ale tuto batozinu pri nizkonakladovych spolocnostiach si treba priplatit
    - celkova hmotnost nesmie presiahnut 15 kg

    Prirucná batozina - Cabin baggage
    - kazdy pasazier ma povoleny jeden kus prirucnej batoziny zdarma; tasky, notebook, fotoaparát a dalsie veci musia byt ulozené v tejto prirucnej batozine; batozina musi splnat maximalne rozmery 55cm x 40cm x 20cm a vaha nesmie prekrocit 10 kg
    - tekutiny, gely, peny, parfemy, spreje a pod. musia byt v samostatnych nadobkach ktorych objem je maximalne 100 ml; tieto nadobky musia byť v priehladnom uzatvaratelnom plastikovom vrecku (vacsinou sacky maju na letisku, doporucujem ukazat ich pri bezpecnostnej kontrole)

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    katika690 Pozri príspevok
    caute, chcela som sa opýtať, či je možné u spoločnosti Ryanair previesť so sebou toaletnú vodu ... objemom vyhovuje podmienkam, no zaujima ma ci je vobec mozne preniest takuto horlavu latku..diky
    Určite NIE...

    Ja som si niesol vodu po holení a keďže som sa z nej odmietol napiť,tak skončila v tom kýbli pri odbavovacom boxe...

    RYANAIR - prenos predmetov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.