Zavrieť

Porady

Autobusy medzi sviatkami....

dobry den,neviete nahodou,ako chodia autobusy teraz-medzi vianocami a silvestrom?mamina vravi,ze niekedy chodievali ako v sobotu ale neviem,ci to je este tak...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    http://cp.atlas.sk/vlakbus/odchody/

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    vyhladaj si CP a dozvieš sa presne odchody ktorykolvek den chceš

    fulmaja je offline (nepripojený) fulmaja

    fulmaja
    Informácie o odchodoch autobusových spojov aj prostredníctvom informačných a operátorských služieb T-Com, ktoré sú telefonicky k dispozícii 24 hodín denne na čísle 12 111 Info Asistent.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    bobo38 Pozri príspevok
    ...nechápem ľudí čo vedia zadať otázku na Poradu a nevedia vyhľadať spoje na nete....hm, totálna lenivosť.
    Určite len lenivosť? Nevedomosť nemôže byť? Alebo fakt, že napr. zadám na www.cp.sk vyhľadať spoj dnes z miesta môjho bydliska do mesta XYZ a nájde mi všetky spoje ako v bežný pracovný deň, pritom však dobre viem, že na zastávke je v zozname skratiek napr. aj skratka, ktorá označuje, že spoj nepremáva v čase od 27.12.2010 do 31.12.2010, resp. že spoj premáva v čase od 27.12.2010 do 31.12.2010 (v iné dni nepremáva)? Alebo skratka, ktorá znamená: "spoj nepremáva v čase školských prázdnin"? A čo s tým, že niekedy je len v/na autobusoch vycapené, ako chodia spoje v určitých dňoch (býva to napr. vtedy, ak spoje nepremávajú počas celozávodnej dovolenky firmy QWX - len ako máme my, ostatní, vedieť, kedy má firma QWX celozávodnú dovolenku? )
    Nemozem uviest konkretnu webovu adresu, ale zadajte si do googlu "odchody autobusov" a hned 1. link vas informuje o odchode autobusov a vlakov.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Zadaj na CP.sk dátum kedy budeš cestovať, a dá Ti len spoje ktoré pôjdu v ten deň.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Llívia Pozri príspevok
    Určite len lenivosť? Nevedomosť nemôže byť? Alebo fakt, že napr. zadám na www.cp.sk vyhľadať spoj dnes z miesta môjho bydliska do mesta XYZ a nájde mi všetky spoje ako v bežný pracovný deň, pritom však dobre viem, že na zastávke je v zozname skratiek napr. aj skratka, ktorá označuje, že spoj nepremáva v čase od 27.12.2010 do 31.12.2010, resp. že spoj premáva v čase od 27.12.2010 do 31.12.2010 (v iné dni nepremáva)?

    V zivote sa mi nestalo ze by mi www.cp.sk ukazalo spoj, ktory by v dany den nesiel. Pouzivam to denno-denne, a nikdy ma "nenechalo" cakat na zastavke...

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    KoxXxo Pozri príspevok
    Zadaj na CP.sk dátum kedy budeš cestovať, a dá Ti len spoje ktoré pôjdu v ten deň.
    Alebo aj nepôjdu.
    zk24 Pozri príspevok
    V zivote sa mi nestalo ze by mi www.cp.sk ukazalo spoj, ktory by v dany den nesiel. Pouzivam to denno-denne, a nikdy ma "nenechalo" cakat na zastavke...
    Mne sa to stalo, preto som to napísala. Schválne som si www.cp.sk dala vyhľadať spoj (10.1.2011, kedy je už po prázdninách a nie sú žiadne celozávodné dovolenky) - všetky nájdené spoje mali označenie "X" (kladivká), t.j. že chodia v pracovné dni. Pritom dobre viem, že napr. spoj ráno po 7.00 je "C" - školák, ale na www.cp.sk je označneý ako "X". Takisto viem, že niektoré spoje sú "D", t.j. nepremávajú počas celozávodných dovoleniek, ale tu sú označené ako "X". A nie je bohviečo čakať na zastávke hodinu na ďalší spoj, keď je to tam takto zle označené.
    (Pozrela som si ešte jeden spoj - ten tam dokonca vôbec nie je a pritom chodí )

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Vela dobrych autobusov, ktore chodili priamo medzi Martinom a Novymi Zamkami porusili bez nahrady, teraz budu chodit take, kde treba x razy prestupovat. Pritom tie autobusy boli vzdy plne vyuzite. Neviem, kto dal navrh na take racionalizacne opatrenie, ale bol to pekny pako.

    bobo38 je offline (nepripojený) bobo38

    bobo38
    ...nechápem ľudí čo vedia zadať otázku na Poradu a nevedia vyhľadať spoje na nete....hm, totálna lenivosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.