Zavrieť

Porady

Tlačivo RLFO 2011

Ahojte, na prednáške ministra bolo povedané, že budú nové tlačivá.
Ale na stránke sociálnej poisťovne ich ešte nevidím a potrebujem súrne prihlásiť dohodára, čo teraz? Vyplniť na starom tlačive?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    grammatika Pozri príspevok
    Pri registrácii zamestnávateľa - zamestnanec dohodár - zaškrtnem garančné poistenie, však?
    Garančné neplatia účtovné jednotky napojené na štátny rozpočet. Takže ak zamestnávateľ nie je napojený, tak platí GP.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    grammatika Pozri príspevok
    Ahojte, na prednáške ministra bolo povedané, že budú nové tlačivá.
    Ale na stránke sociálnej poisťovne ich ešte nevidím a potrebujem súrne prihlásiť dohodára, čo teraz? Vyplniť na starom tlačive?

    Ďakujem
    Áno.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Nové tlačivá sú na stráne socpoist. Práve včera som sa s tým trápil. Vyžadovali nainštalovať novší AdobeReader, ako som mal (mal som verziu 6..takže treba vyššiu)

    Iba treba trošku nižšie pozrieť.
    socpoist.JPG  

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    grammatika Pozri príspevok
    Pri registrácii zamestnávateľa - zamestnanec dohodár - zaškrtnem garančné poistenie, však?
    Áno.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    grammatika Pozri príspevok
    Ďakujem, ale no nechcem byť neslušná, nemôžu to dať viditeľnejšie?!
    Vieš čo ti ja poviem...včera som sa 2 hodiny s tým..oné. Povypĺňal som staré tlačivá, lebo som nové nenašiel. Potom som úplne náhodou potočil tým kolečkom na myši viac a skoro ma prekotilo. Tak som pekne vypĺňal tlačivé odznova . Ale neslušný som bol...to sa priznám.

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    Pri registrácii zamestnávateľa - zamestnanec dohodár - zaškrtnem garančné poistenie, však?

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    ešte ma napadlo, v prípade, že si osoba platí dobrovoľné nemocenské poistenie z minimálneho VZ v roku 2010 v sume 14 € a od 01.01.2011 je to 14,47 € nemusí znovu vypĺňať RLFO a nahlasovať zmenu, však? v tomto sa nič nemenilo?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    grammatika Pozri príspevok
    ešte ma napadlo, v prípade, že si osoba platí dobrovoľné nemocenské poistenie z minimálneho VZ v roku 2010 v sume 14 € a od 01.01.2011 je to 14,47 € nemusí znovu vypĺňať RLFO a nahlasovať zmenu, však? v tomto sa nič nemenilo?
    Nie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.