Zavrieť

Porady

Fiat Marea Weekend 2.4 td

Ahojte! prepáčte, že píšem sem ale tuším tu nieje žiadne také o autách... mám problém s motorom..točí a nenaštartuje... neviete mi niekto povedať prečo je to tak?? ... nafta doňho ide.. .
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Wiki Vinciová Pozri príspevok
Ahojte! prepáčte, že píšem sem ale tuším tu nieje žiadne také o autách... mám problém s motorom..točí a nenaštartuje... neviete mi niekto povedať prečo je to tak?? ... nafta doňho ide.. .
Hybaj na FIAT fórum ..viac sa dozvieš ...

Priamo na motor Marea som Ti dal link ...

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=16&t=10718
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Tu ti na 100% poradia : http://forum.fiatbravo-bravaklub.sk/
2 0
Wiki Vinciová Wiki Vinciová

Wiki Vinciová je offline (nepripojený) Wiki Vinciová

Ďakujem... už ho máme od novembra v servise... a stále nieje hotové..aj ten pán čo to robí dnes hovoril že on je z neho zúfalí lebo nevie čo s ním je...
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Zeby baterka???
0 1
Wiki Vinciová Wiki Vinciová

Wiki Vinciová je offline (nepripojený) Wiki Vinciová

prečo by to mala byť baterka??
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alebo, že by štartér?
0 1
Wiki Vinciová Wiki Vinciová

Wiki Vinciová je offline (nepripojený) Wiki Vinciová

ked točí s motorom tak to nemože byť štartér ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dííííík za neužitočné
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Oplati sa mi napisat ti odpoved ked si mi dala neuzitocne? Mozem ta vies co...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Sak ale nie? Idem jej napisat mozny dovod lebo mam kolegu tiez ma toto auto mal ten isty problem, a co neuvidim po navrate do temy?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj tak si myslím, že to bude buď baterka alebo štartér,aj keď sme dostali neužitočné, ale ja sa každopádne vyhýbam talianskym autám
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Este to aj zle zaradila do sekcie PC - počítače a mna oznaci za neuzitocneho....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...že by blondína
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Wiki Vinciová Pozri príspevok
Ahojte! prepáčte, že píšem sem ale tuším tu nieje žiadne také o autách... mám problém s motorom..točí a nenaštartuje... neviete mi niekto povedať prečo je to tak?? ... nafta doňho ide.. .
Ako vieš,že nafta doňho ide ??

prešla si celú sústavu nadrž -filtre-čerpadlo-vstrekovanie ?

Odstaviť na noc do teplej garáže,potom skusiť štartovať, ak naštartuje, bude chyba vo filtroch, vymeniť filtr.vložku.
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Lujza.j a Mato.B - ona je tu pomerne nova a tipujem, ze nepochopila tie hodnotenia a body. Asi tym "neuzitocne" chcela povedat, ze to uz vyskusala a nepomohla.
MMCH - aj mna by zaujimalo riesenie toho problemu s autom, typujem na zapchaty filter alebo zamrznutu naftu.
Ozaj, nech je tu aj nieco o pc - ako je to s tymi hodnoteniami teraz. Kedysi sa davali suhlasy a tie sa ratali a teraz sa pise o nejakych bodoch a pod. Som z toho nejaky zmateny.
A este ako ste urobili ti male prispevky - ako podkomentare k tomu W.V. prispevku.
0 0
Wiki Vinciová Wiki Vinciová

Wiki Vinciová je offline (nepripojený) Wiki Vinciová

kergulaan Pozri príspevok
Lujza.j a Mato.B - ona je tu pomerne nova a tipujem, ze nepochopila tie hodnotenia a body. Asi tym "neuzitocne" chcela povedat, ze to uz vyskusala a nepomohla.
hej ,máš pravdu .... ja si myslím že je to elektrika... ntuším..neviete kolko by mohla stáť oprava?? ... poprezerala som všeliaké fóra ale nikde sa nepíše také....
a ešte k tomu že to dávam do PC ... nevedela som , kam to mam zaradiť, tak som to dala sem...napísala som to hned na začiatku...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Wiki Vinciová Pozri príspevok
hej ,máš pravdu .... ja si myslím že je to elektrika... ntuším..neviete kolko by mohla stáť oprava?? ... poprezerala som všeliaké fóra ale nikde sa nepíše také....
a ešte k tomu že to dávam do PC ... nevedela som , kam to mam zaradiť, tak som to dala sem...napísala som to hned na začiatku...
Treba s autom isť na diagnostiku.

Takto od klavesnice nezisti poruchu ani najlepší super-top-odborník so 60-ročnou praxou .
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Nedá sa vyblikať závada cez prístrojovku? U mňa to ide, ale nie je to Fiat.
Naposledy upravil KoxXxo : 08.01.11 at 13:26
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať