Zavrieť

Porady

určenie - stred

...mám problém a neviem ako na to. Kúpil som televízor Samsung LE40C654, mám ho 3 dni, prakticky funguje dobre, ale ak si pozriem monoskop napr. na STV 3, tak monoskop nie je v strede ale je posunutý cca o 1/2 šablóny do prava .., vidím tam potom šikmé čiernobiele šrafovanie.., ak sa pozerám na nejaký program , tak to nie je vidieť, obrazovka je zaplnená, len ak je ten monoskop... . Prosil by som o radu.., je to vada televízora? alebo STV má posun monoskopu? Totiž, ešte by som ho mohol vrátiť do 7 dní..., poradí niekto? Ďakujem

...prvý obrázok je z LE32C656..., druhý obrázok je z LE40C654..., tretí obrázok je z pomeru strán 4:3...,
Naposledy upravil legolas : 06.01.11 at 15:23
Monoskop01.jpg  
Monoskop02.jpg  
Monoskop 4-3.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mirec32 je offline (nepripojený) Mirec32

    Mirec32
    Oba obrazy máš posunuté. Celý monoskop vyzerá takto
    screenshot.jpg  

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Najprv sa pozri do návodu. Väčšinou sa dá obraz posúvať. Monoskop je určite v poriadku.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Momentálne je na STV3 hokej, takže neporadím. Ale tuším aj u mňa bol ten monoskop dajako nakrivo. Treba si počkať na monoskop na STV2, ten je pekne v strede. Má byť vidieť tá štvorcová sieť, na ktorej je. Tá šachovnica okolo by už nemala byť vidieť.




    P.S. ten prvý obrázok čo máš, to je ešte v norme, ale od LCD by som očakával lepšie nastavenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.